1232
1226
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 720626 بازدید | 17736 پست

چون اخر هفته میخواهیم بریم سفر خرید نمیکنم هر چی تو خونه داریم فعلا میخوریم تا وقت برگشتیم یه خرید برم.

البته یکم خورد ریز واسه تو راه میخوام که باید بگیرم.

خرج سفر هم که با همسرجانه که من دیگه حساب و کتاب نمیکنم.

من بیشتر حساب کتابم رو خرجکرد ماهیانه است که پول دست خودمه😩😩😩

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

سلام خانمها ی گل خونه🙋‍♀️مخارج اردیبهشت ما تا پایان ماه البته بگم حقوق همسرم با یارانه ۳۱۰۰ میشه و دو نفر هستیم و این خریدها برای یک ماهمونه انشاءالله که برسیم و از پس انداز خرج نکنیم چون باید بدهیمونو بدیم تا پیان سال

۱۷۰۰۰۰۰ قسط وام و شارژ

۲۵۰۰۰۰ قرعه خونگی 

۱۶۳۰۰۰ کلیه قبض ها و موبایل

۱۰۰۰۰۰ بنزین ماشین 

۱۵۸۰۰۰ هایپرمی

۱۰۰۰۰۰تره بار

۱۰۰۰۰۰ گوشت

۴۰۰۰۰ نان

۳۰۰۰۰۰ بیمه

بیمه ماشین هم باید انجام بدیم

انشاءالله خدا به زندگی هممون برکت بده 

زندگی گر هزار باره بود، بار دیگر تو ....بار دیگر تو
1156
انشاله درست میشه گلم ولی واسه طلاهات کوتاه نیا وقتی اون طلا واست نگرفت چرا اینهمه با خودت بردی

همونو بگو😔 واس خودم متاسف شدم واقعا

كاش همون موقع شماهارو داشتم خواهرانه نظر ميگرفتم 

@markgalleri خوشحال میشم کانالم جوین بشین☺️ پک های آرایشی و بهداشتی از برندهای روز دنیا با قیمت ایده آل و مناسب باز میکنیم و اجناس موجودیمونم از قبیل عینک آفتابی و لباس بچگانه و ساعت و... از برندهای ال سی اچ اند ام و انگلیش هوم و ... آماده تحویل داریم 
الانم دیر نشده.😍

واس نظر؟ البته ميگه خونه و ماشين اگه بگيرم به اسم تو ميزنم هر چي دارم مال تو من چيزي نميخوام 

@markgalleri خوشحال میشم کانالم جوین بشین☺️ پک های آرایشی و بهداشتی از برندهای روز دنیا با قیمت ایده آل و مناسب باز میکنیم و اجناس موجودیمونم از قبیل عینک آفتابی و لباس بچگانه و ساعت و... از برندهای ال سی اچ اند ام و انگلیش هوم و ... آماده تحویل داریم 
واس نظر؟ البته ميگه خونه و ماشين اگه بگيرم به اسم تو ميزنم هر چي دارم مال تو من چيزي نميخوام 

نه .برای تکرار نکردن اشتباهات همیشگی...برای درست انتخاب کردن راه.نظر خواستن☺

1233

دوتا اشتباهی که من خودم با تجربه کردن بهش رسیدم  اینه که خیلیا میگن خرید عمده کنید و از فروشگاهای تخفیف دار خرید کنیدولی به نظرمن وتاکید میکنم به نظرمن این اشتباهه چون معمولا فروشگاهها چیزایی که موردنیاز مون نیست رو مثلا 50درصد اف میزنن و ما میخریم درصورتی که اگه فروشگاه نمیرفتیم اون خریده نمیشد ودرکل فروشگاه های بزرگ ایجاد نیازکاذب میکنه البته اگه ادم بتونه لیست برداره وفقط لیستش رو بخره نه هیچ چیز اضافه ای این خوبه که خیلی کار سختی هست وبهتره از همون سوپری اطراف خونمون خرید کنیم و اشتباه دومم این بود که برا صرفه جویی گاها لباس ارزون میخریدم زودخراب میشه و از شکل میفته وادم مجبور دوباره بگیره اگه بتونیم هربار یه جنس خوب بخریم که برام یه مدت کارکنه خیلی بهتره فصلی خرید کنیم ولی اشغال من یه بار چن ساله پیش یه مانتو گرون ولی با جنس خوب خریدم الان سه ساله زمستونا استفاده میکنم واصلا تکون نخورده اگه همیشه جنس خوب میخریدم اینقد پول لازم نبود بابت لباسای بی کیفیت بدم از این به بعد تصمیم گرفتم همین کارو بکنم کم ولی باکیفیت خوب بخرم

دوتا اشتباهی که من خودم با تجربه کردن بهش رسیدم  اینه که خیلیا میگن خرید عمده کنید و از فروشگاه ...

چیز عمده منظور چیزیه که احتیاجمون میشه.مثلا روغن.دستمال.اینا احتیاجه دیگه.😊

1167
دوتا اشتباهی که من خودم با تجربه کردن بهش رسیدم  اینه که خیلیا میگن خرید عمده کنید و از فروشگاه ...

ولی من همیشه مایع ظرفشویی دستشویی

نرم کننده،مشکین تاژ،تاید

صابون،دستمال کاغذی و چند قلم دیگه زو عمده میخرم خیلی به صرفه ست

قبلا تو ظرفای کوچیک میخریدم شوینده ها رو زود تمدم میشد الان چندین ماه دارمشون و خیلی به صرفه میشه

و اینکه مغازه های اطاراف خونه خیلی ارزون بدن برچسب روشو میدن

تجربه چند روز پیشم هم این بود که عجله ای از سوپری سر خیابون چند قلم سیفی جات گرفتم از هر کدوم یه کیلو تا

فرداش که رفتم مرکز شهر قیمتها رو دیدم شوکه شدم میتونستم به جای 50 تومن نصف پولو بدم و جنسای باکیفیت تری هم بگیرم

گوجه رو کیلویی سه تومن گرون داده بود تازه میگفت اروم بردارین له نشن

منم از عید به اینور خرید نرفته بودم فکر کردم باز دوباره گرونتر شده

نگو دیگه رحم و مروت نمونده

گرونی به کنار

قبلا هم به خودم قول داده بودم از تره بار و مرکز شهر خرید کنم

ولی بازم حواسم نبود

لا اله الا انت،سبحانک انی کنت من الظالمین(ذکر یونسیه)
خانوما میشه لطف کنید سوال منو جواب بدید ..پیش از اینم پرسیدم ولی کسی پاسخگو نبود ... جریان قلک چیه ؟ ...

هرچقدر بتونی بعضی ها روزانه میندازن،بعضی ها هرچی از خرجی هفتگی بمونه،کادویی اگه نقد بگیرن

فک کنم ۳ ماه یه بار باز میکنن قلکو

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به زودی زود یه کنجد خانوم خوشگل کوچولو میاد تو دلم به اسم درسا خانوم فداش بشه مامان😘😘😘😘😘  به امید واقعی شدن تیکر😍😍😍😍😍

باز من برعکسم دقیقا.اگه از فروشگاه خرید کنم خیلیی برام به صرفه میشه البته این به شرطیه که هم لیست داشته باشی و هم قیمت اجناسو تا حدودی بدونی.مثلا من هیچ وقت از هایپرمی که خرید میکنم سمت تره بارش نمیرم چون گرونه ولی اجناس دیگه اشون خدایی قیمت مناسبه.مخصوصا بعضی شوینده ها که خوب تخفیف میزنن.

1220