1147
1247
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 728808 بازدید | 17894 پست

دوستان الان تهران خيلي ملك گرون شده به نظر شما زمان ركود ملك نيست ؟؟؟واقعاً مردم توان خريد ندارند 

قيمت هايي كه من الان مي بينم ٦٥-٥٠-٤٠ ميليون براي منطقه يك و دو نوساز هستش نسبت به اسفند شايد بيست درصد گرون كردند از طرفي فروشنده ها مي گن خريدار با اين قيمت ها نيست من اصلاً فكر نمي كردم ملك كشش اينقدر گروني رو داشته باشه 

الان با اين شرايط گرفتن وام بيست و سه درصدي و فروش ماشين خارجي و زيربار قرض رفتن براي خريد ملك  ارزش داره ؟؟؟

عزیزم تعادل رو حفظ کنید یا شمااا خیلی دست دست میکنید یا سریعا میخواید بگیرید ....درسته مهمه که خیلی ...

آره عزیزم اون خونه چون مشکل سند داشت شوهرم قبول نکرد حق هم داره.میگم یکم بدشانس هم هستم!خونه کلا تو شهرمون فروشی زیاد نیس تک وتوک هم ک پیدامیشه میریم میبینیم یه مشکلی داره یا سند یا نَمِ زیااااد‌و...میسپارم ب خدا.تلاشمون هم میکنیم😊

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
دوستان الان تهران خيلي ملك گرون شده به نظر شما زمان ركود ملك نيست ؟؟؟واقعاً مردم توان خريد ندارند&nb ...

ظاهرا میگن در مناطق 2و 5 و 22 باز هم افزایش قیمت کمی خواهد داشت 

رکود برای بازار مسکن تهران رو از مهر ماه پیش بینی کردند.

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
ظاهرا میگن در مناطق 2و 5 و 22 باز هم افزایش قیمت کمی خواهد داشت  رکود برای بازار مسکن تهران رو ...

سلام عزیزم رکورد منظورتون اینه که یعنی کاهش پیدامیکنه قیمت؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
سلام عزیزم رکورد منظورتون اینه که یعنی کاهش پیدامیکنه قیمت؟

سلام 

نه دچار رکود تورمی میشه یعنی بخاطر قیمت های بالا و عدم قدرت خرید مردم معاملات خیلی کم و سخت میشه اتفاقی که از سال 91 تا 96 افتاد در این دوره تقریبا قیمت ها پایدار بود در این صورت خریدار میتونه با خیال راحت تری دنبال خونه بگرده و فروشنده ها هم بیشتر راه میان مخصوصا اگر پول لازم باشند 

خونه با آهنگ تورم جامعه یا کمی کمتر از تورم رشد قیمتی خواهد داشت. 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
سلام  نه دچار رکود تورمی میشه یعنی بخاطر قیمت های بالا و عدم قدرت خرید مردم معاملات خیلی کم و ...

چ خوب

شمااز کجا شنیدین که از مهرماه رکورد مسکن میشه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1233

سلام روزهمگي بخيرخانوما به نظرتون طلا ارزون ميشه اين ماه؟

ميخوام ببينم اگه ارزون ميشه يه چندروز دست نگه دارم

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صراف سخن باش سخن بیش مگو/ تاازتوچیزمپرسندتوازپیش مگو
ناراحتم یه اشتباه بزرگ کردم  یه قرعه کشی شرکت کردم ماهی 400 کلا تقریبا30 ملیون😓😓😓 حالا واس ...

من با ماهی 500  از بین 50 نفر . دیگه 12 یا 13 نفر مونده هنوز اسمم درنیومده. 

طلا و سکه هم نخریدیم چون هم همسرم قبول نداشت و فکر میکرد اسممون زود درمیاد. هم اینکه خودم قبل پیدا کردن این تاپیک اصلا فکر اقتصاد و پس انداز نبودم

زمستون هرچی راجب طلا و سکه گفتم بازم میگه نه آخرش ضرره  

[QUOTE=87521883]دوستان الان تهران خيلي ملك گرون شده به نظر شما زمان ركود ملك نيست ؟؟؟واقعاً مردم توان خريد ندارند&nb ...[/Q اگه خونه نداشته باشم بله حاضرم برای مدت دو الی سه سال زیر بار قسط و فشار مالی برم.

سلام دوستان

منم هسم🙋🏼

۸۲۶ صفحه رو چجوری بخونم حالا؟ همیشه دیر میرسم به اینجور تاپیکای مفید😕

کاش میشد گروه بزنین تو تل اینطوری راحتره

@markgalleri خوشحال میشم کانالم جوین بشین☺️ پک های آرایشی و بهداشتی از برندهای روز دنیا با قیمت ایده آل و مناسب باز میکنیم و اجناس موجودیمونم از قبیل عینک آفتابی و لباس بچگانه و ساعت و... از برندهای ال سی اچ اند ام و انگلیش هوم و ... آماده تحویل داریم 

منم تو یه قلک پلاستیکی پل جمع میکنم یه ماهی میشه البته تا پر نشده پولارو درمیارم میدم شوهرم میریزم به حساب پسرم(پسرم ۸ماهشه) میخوام واس پسرم تخت بخرم پولایی ک وقتی به دنیا اومده بود جمع شده بود خرج کردیم واس همین میخوام جمع کنم ک واس خودش یچی بخرم یادگاری باشه

از یه طرفم چن ماه پیش پول دستمون بود خواستم سرمایه بشه از ترکیه جنس آوردم ولی تو خونه نمیخوام بفروشم میخوام بدونم کسی کانال یا پیجی نداره یا سراغ نداره ک جنسامو بزاره؟ میخواستم مهرماه ک گرونی شد یکجا به نمایندگی بفروشم چون جنسام مارک هسن ولی پول لازمیم واس همین میخوام کم کم بفروشم پول شو جمع کنم مغازه پروتئینی باز کردیم یخچال اینا قسطی گرفتیم قسطاش از همین ماه شروع میشه اگه جنسامو نفروشم مجبورم طلا مو بفروشم تا الان شوهرم هر چی کم آورده فقط طلا مو فروخته الان مستاجریم دوتا رمین مسکونی و دوتام کشاورزی داریم روستاس چه فایده شوهرم راضی نمیشه یکی شو بفروشیم تو شهر خونه بگیریم منم از روستا خوشم نمیاد مستاجریم و هم اجاره مغازه میدیم

حالا ک تا ۱۶ شهریور قلک هاتونو نمیشکنین منم تو یه قلک کوزه ای پول جمع میکنم واس پسرم تو حسابش هم جنسامو ک ان شاءالله بفروشم جمع ميكنم

@markgalleri خوشحال میشم کانالم جوین بشین☺️ پک های آرایشی و بهداشتی از برندهای روز دنیا با قیمت ایده آل و مناسب باز میکنیم و اجناس موجودیمونم از قبیل عینک آفتابی و لباس بچگانه و ساعت و... از برندهای ال سی اچ اند ام و انگلیش هوم و ... آماده تحویل داریم 
1167

@alwaysloved   عزیزم اینجا ازدوستان راهنمایی بگیر ک با پولت چیکارکنی

سلام بچه ها 

در مورد اون موردی که گفتم قرار بود همکارم وام بگیره برام اما دامادش حسابو خالی کرد و ازتون راهنمایی خواستم

خواستم بگم با کمک راهنماییتون منطقی که فکر کردم دیدم واقعا چرا پولی که دستم نیومده قسطشو بدم و اون پولارو برای قرضام کنار گذاشتم و قسطارو ندادم هر چند اوایلش خیلی عذاب وجدان داشتم وقتی میدیدم همکارم چقد زجر میکشه چون واقعا باعث گرفتن اون وام من بودم

همکارمم خداروشکر امسال 600 گذاشتن رو حقوقش و میتونه مدیریت کنه و راحت قسطاشو بده

خواستم تشکر کنم از همه کسایی که بهم تلنگر زدن و راهنماییم کردن  

میشه ۱ صلوات  برای باردار شدن منو تمام منتظرا بفرستید 🙏
دوستان الان تهران خيلي ملك گرون شده به نظر شما زمان ركود ملك نيست ؟؟؟واقعاً مردم توان خريد ندارند&nb ...

الان در بدترین حالت ممکن قرار داره یعنی رکود تورمی که بیمارترین حالت اقتصادی هست ..معمولی ترین خونه ها در جای معمولی زیر 2 میلیارد نیست پس بنابراین کسی با قسط و وام هم نمیتونه بخره از صفر ...همینه که الان میبینید اجاره و رهن داخل تهران گاهی به اندازه خرید به ملک تو شهرستان هست ..از نظر من الان هم تو خرید و فروشی نیست و همینطور باقی میمونه ..اما نکته مهم اینه که الان دولت باید قانون 2 ساله اجاره نامه ثبت کنه که خوب نمیکنه و مردم باید شعور به خرج بدن که گاها نمیدن و سرخود هر قیمتی میزارن ..کلن یه شرایط عجیبی هست 😂😂😂

1220