2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دختر منم دندوناش خراببود بردمش دکتر گفت باید بیاریش بیمارستان دکتر شیخ بیهوش کنمش بعد دندوناش رو درس ...

اصلا حس خوبی نسبت به دکتر شیخ ندارم دکتراش خیلی خوبن ولی محیط بیمارستانش خیلی بده پسر منم فک کنم باید بیهوش بشه کدوم دکتر رفتین؟

دختر منم دندوناش خراببود بردمش دکتر گفت باید بیاریش بیمارستان دکتر شیخ بیهوش کنمش بعد دندوناش رو درس ...

به نکته مثبت دکتر اشکیانی این بود که خیلی سریع کار میکنن

و بچه های کمتر اذیت میشن

ولی خب اگه بچه ای غیر همکار باشه دیگه واقعا نمیشه کاریش کرد

من یکی از لذت هام این بود بدم دندونتون رو درست کنم جایزه بگیرم

هر جلسه جایزه میدادن بهمون

ببخشید تو یک جلسه همه دندونارو درست میکنن دندونای جلوشم سیاه شده اونم برام مهمه ظاهرش درست بشه اونم درست میکنن؟ 

2714
اصلا حس خوبی نسبت به دکتر شیخ ندارم دکتراش خیلی خوبن ولی محیط بیمارستانش خیلی بده پسر منم فک کنم بای ...

منم به همین خاطر نبردم چون هم تجربه بیمارستان دکتر شیخ رو داشتم ومحیطش ناراحتم میکرد البته سه سال پیش بهمون گفت چهار میلیون میشه هزینش که اون موقع برامون زیاد بود البته من ببشتر از همین بیهوشی بچه میترسیدم احتمالا بچه شمام چون کوچیکه باید بیهوش شه چون همکاری نمیکنن و میترسن