2726
عنوان

به همسرتون بگین حامله این چه واکنشی نشون میده تو +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 37 پست
آخه من مجردم😆😆😆

😂😂😂😂

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای عقد همش آدم استرس و توهم بارداری داره😂 من همش توهم ميزدم میگفتم حامله شدم😓 اونوقت بعد عروس ...

وای اره😂 2 روز عقب میوفته زود زنگ میزنم بیا حاملم انگار😂چوپان دروغگو شدم

جالب اینجاس یبار ماکارونی پختم از بوش بالا اوردم مامانم گف کثافت نگفتم کاری نکنید الان حامله شدی خیالت راحت شد 8 روزه نمیشی اون روز روز مرگ من بود😂

Rühümün şevģinę íhťiyàjìvàr 💜
2728
😉😉😄😄

تعجب کردم پیش خودم گفتم پس نمونه ی  خانواده ی   منم هست 😅

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
نمیتونم همچین شوخی باهاش بکنم دلم نمیاد 😢آخه ما منتظریم واقعا این اتفاق بیافته

انشالله دوباره یه نی نی تو وجودت رشد کنه عزیزم جنبه فان داره حلالم کن نمیخوام اذیتتون کنم بخدا

نفسم =همسرم و پسرم
تعجب کردم پیش خودم گفتم پس نمونه ی  خانواده ی   منم هست 😅

😂😂😂عشقمی .من چون مجردم گفتم😁😁

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
😂😂😂عشقمی .من چون مجردم گفتم😁😁

امیدوارم یه بخت خوب نصیبت بشه خوشبخت باشی عزیزم 

2706