2726

من تازه زایمان کردم به شوهرم گفتم اگه دوباره حامله باشم و یه بچه بیارم و تورو روز تولدت با این خبر سوپرایز کنم چی‌میگی!!!؟

)(راهنماییم کنین چه جوری عکس بزارم عکسش بفرستم)

نفسم =همسرم و پسرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خدایا  اونایکی  بلدن عکس بفرستن ۱۰ تا صفحه میره جلو میگن نشد‌...اونوقت تو ک بلدم نیستی کلن😐😐😐

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

همسرمو نمیدونم.ولی به پدرومادرم بگم قطعا خوشحال نمیشن😆😆 

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
ما عقدیم یبار گفتم بهش داشت از ماموریت برمیگشت منو ببره دکتر😂

وااای عقد همش آدم استرس و توهم بارداری داره😂

من همش توهم ميزدم میگفتم حامله شدم😓

اونوقت بعد عروسی یک سالو نیم میخاستیم و اقددام میکردیم ولی نمیشدم😕

همسرمو نمیدونم.ولی به پدرومادرم بگم قطعا خوشحال نمیشن😆😆 

وااااای دقیقا مثل من .واسه بارداری دوم بهم گفتن حقی نداری بزاری گیرت بیاد .

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

با پرواز مياد از وسط نصفم ميكنه😂😂😂٤ماهه كه نيستش😂😂😂😂

من😎😎👉🏻😎آری من😎از تكنولوژي خواهشمندم 🙏🏻سرعت پيشرفتشو با  سرعت جيب من 😎👉🏻😎هماهنگ كنه🤨🤨🤨🤨باتشكر😎🧐
وااااای دقیقا مثل من .واسه بارداری دوم بهم گفتن حقی نداری بزاری گیرت بیاد .

آخه من مجردم😆😆😆

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
2706