2726
عنوان

مردتیکه عوضی ندیدبدید

618 بازدید | 37 پست

خونه مامانم اینام پسرم برداشته یه سنگ کوچولوپرت کرده خورده ب پرایدهمسایشون اونم نگه داشت ب پسرم گفته توپیش خربزرگ شدی اگرماشینم طوریش میشدکی میخواست جواب بده بابات یاننه ات کلی دعواش کرده پسرمم پنج سالشه،میخواستم برم دعواولی این همسایه اشون خیلی ادم هرزه وبدیه گفتم بازیکی ببینه فکرمیکنه بمن متلکی چیزی گفته یامزاحمم شده ازطرفیم اگردعوامیکردم شوهرم میفهمیدمیگفت براچی رفتی خونه مادرت که باهمچین ادمی دهن ب دهن بذاری دلم داره میترکه خداجوابشوبده😔😔😔خرم خودشه

👩👶💓💓💓

به نظر من پسرت کار بدی کرده 

درسته بچه است ولی اون همسایه هم کار درستی نکرده 

منم پسرم بچه بود زد به یه پورشه  راننده با احترام بهش گفت کارش بده 

اون اقا بددهنه نمیشه کاریش کرد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باباتو میفرستادی  بره بگه 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

خاك بر سر بيشعورش

انقد بدم مياد ب  بچه هاي مردم بعضيا چيزي ميگن

خوب كاري كردي

ب بچه ت نشون بده چيز مهمي نبوده 

عصبانيت نشونش نده ك نترسه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
به نظر من پسرت کار بدی کرده  درسته بچه است ولی اون همسایه هم کار درستی نکرده

من ازدعواکردنش که ناراحت نشدم کارپسرمم خداییش بد بوده ولی چرامیگه پیش خربزرگ شدی

👩👶💓💓💓

ببين وقتى ديديش ب بچه ات بلند بلند بگو پسرم لطفا ب بوگاتيه همسايه سنگ پرتاب نكن 😐

البته پسرتم دعواش كن ازين كارا نكنه ولي اون يارو ام   مسخره كن دلت خنك شه 😂😂😂😂 

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!
2706