2726
عنوان

بیایین‌ عکس طلاهام تو عروسی + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4119 بازدید | 58 پست
كاش نميگزاشتين  درست نيست الان خيليا عروسيشون نزديكه و ندارن  نميگم منظور بدي دارين ولي. ...

عزیزم اینجا نزارن بیرون که میبینن تو فامیلو و طایفه و این و اون عزیزایی که ندارن باید خودشونو قانع کنن چون تو این جامعه با این وضع خیلی آسیب میبینن از لحاظ روحی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کو پس  

تیکر سالگرد عروسیمه💋میشه برای خوشبختی و خونه دار شدنمون یه دونه صلوات بفرستین مچکرم  لَبخنـدتــ زندگـےِ مـَن اَستــ💖زندگـے کـُن براےِ مـَن جـــٰانـَم💋                                           خدای مهربونم مراقب خونواده م و همسر عزیزم باش    
من شوهرم کورد هستن برای اولین بار تو عمرم تو شهرشون طلای متری دیدم.خیلی جالب بود طلا با طرحهای مختلف ...

منم تو عكسا زياد ديدم ولي اخه از كجا اينهمه پوله طلا ميدن؟؟ اخه خييييلي زياد طلا دارن عروساشون 

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!
2728
منم تو عكسا زياد ديدم ولي اخه از كجا اينهمه پوله طلا ميدن؟؟ اخه خييييلي زياد طلا دارن عروساشون 

اره تو اینستا عروساشون از سرتا پا طلا گرفتن ،خداییش اگه اونا  عروسن پس من چی بودم خدا واقعا انصافت رو شکر 

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉

پس کجایی استارتر؟؟؟🙄🙄🙄

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
نه عزیزم من یه بار تو آرایشگاه یه عروس کرد دیدم با کلی طلا ولی اجاره ای بود چون رسمشونه مجبورن

چه رسم بیخودیه پس جز اذیت کردن خودشون چیزی نداره

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉
طلاها سنگینن لود نمیشه     شوخی کردم استارتر ناراحت نشی

تیکر سالگرد عروسیمه💋میشه برای خوشبختی و خونه دار شدنمون یه دونه صلوات بفرستین مچکرم  لَبخنـدتــ زندگـےِ مـَن اَستــ💖زندگـے کـُن براےِ مـَن جـــٰانـَم💋                                           خدای مهربونم مراقب خونواده م و همسر عزیزم باش    
2706