2703
2553
عنوان

ترو خدا کمک کنید شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 2440 بازدید | 35 پست
تورو خدا بیا بگو چیکار کردی من از وقتی فهمیدم تمام لباس ها و رختخواب و رو بالشی هارو شستم روزی دوبار ...

عزیزم چیکار کردی موفق شدی من امروز تو سر دخترم دیدم اما سفید بود رشک هم چسبیده به موهاش بوده ک تا تونستم گرفتم تو سر خودمم هست دارم دیوونه میشم همین امروز دیدم

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
عزیزم چیکار کردی موفق شدی من امروز تو سر دخترم دیدم اما سفید بود رشک هم چسبیده به موهاش بوده ک تا تو ...

من کارهایی که کردم از اون آدمایی که گرفتیم کلا قطع رابطه کردم و فقط تلفنی حداقل یک ماه تمام لباس های که اون مدت پوشیدیم خودم دخترم شستم آن اختم دو روز تو آفتاب. بیر. ن همه پتوها چادر و اینا شستم بیرون انداختم، صبح به صبح پتو هارو جمع میکردم مین اختم بالکن هوا بخورن تا دو هفته، برای سر هم باید بگم بمدت ده شب ه. شب سس مایونز میزنی مشمبا و روسری میکشی به سرتون حتما باید حداقل 8 ساعت بمونه سرتون بعدم تو حمام شونه بعد شامپو شونه بعد نرم کننده شونه دندا نه ریز از این قدیمی ها، یک روز درمیان سرکه و با آب رقیق بشه بمدت نیم ساعت بم. نه و بعد فقط آبکشی شامپو نه،. و گزینه آخر اینکه باید بشینی یبار صبح یبار عصر تار به تار بگردی و با دوتا ناخنت بکشی بیرون و بندازی تو آب هر روز تا ده روز بگرد سر خودتم بده خواهرت مادرت دوستت بگرده و دربیاره وگرنه حالا حالا ها گرفتاری منکه آخراش گریه میکردم اما رفتم خواهرم درآورد راحت شدم چون اگه تخم ها رو درنباری بالغ میشن و دوباره تخم می ذارن موفق باشی، به نکته نکته حرفام دقت کن شستشو، آفتاب، سس، سرکه حمام، شونه شونه و دربیار، خونه رو هم هر روز جار. برقی بکش از داروخانه اسپری شپش کش وسایل بگیر بپاش به فرش و مبل و لباس و غیره موفق باشی تمام، 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من کارهایی که کردم از اون آدمایی که گرفتیم کلا قطع رابطه کردم و فقط تلفنی حداقل یک ماه تمام لباس های ...

ممنون عزیزم من اخه نمیدونم از کی گرفتیم،مادرم چشماش ضعیفه روم نمیشه به کسی بگم برام برداره

اما واسه بچم و نگاه میکنم دیروز ۲تا دیدم ک حرکت میکردن و سفید بودن بقیه رشک بودن ک تا تونستم گرفتم دیگه چشمم چیزی نمیببنه واسه خودم نگرانم کرده موهام خیلی بلنده اخه 

واقعا تا کسی نباشه مو به مو برات بگرده و بردارع این موجود تموم نمیشه فک کنم حالا حالاها باهاش سرو کار دارم،سس مایونز حوصلشو ندارم اما سرکه استفاده میکنم

میگم اگ از وسایل یه مدت استفاده نکنیم بزارم تو اتاق درو قفل کنم اون اتاق دیگ آلوده نیست دیگه ن؟؟بعدش مبل و قالی اول تمیز جارو بکشم بعدش بخار شور بکشم دلم میخواد دو روز برم خونه مامانم اگ برم ۲روز اونجا بمونم شپش ها اگ تو خونم باشه رو مبل و وسایل میمیرن؟؟؟ اخه مگ فقط رو سر زنده نیستن

ممنون عزیزم من اخه نمیدونم از کی گرفتیم،مادرم چشماش ضعیفه روم نمیشه به کسی بگم برام برداره اما واسه ...

نگو سس حوصلشو ندارم سس میکشه و ازبین میبره سرکه زد عفونی میکنه هر طور دوست داری

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2456
نگو سس حوصلشو ندارم سس میکشه و ازبین میبره سرکه زد عفونی میکنه هر طور دوست داری

میگم اون لباسایی ک خیلی وقته نپوشیدیم ممکنه اونا هم آلوده رشک یا شپش باشن؟؟؟مثلا ۱۰روز پیش پوشیدیم دیگ نپوشیدیم

من شامپو واس شپش دیشب زدم به سر خودمو دخترم الانم میخوام برم پیش دوستم سرمو نگاه کنه خودم سر دخترم  نگاه میکنم ولی تمام ترسم از خونست میترسم تو خونه پخش شده باشن 

میگم اون لباسایی ک خیلی وقته نپوشیدیم ممکنه اونا هم آلوده رشک یا شپش باشن؟؟؟مثلا ۱۰روز پیش پوشیدیم د ...

خب باید بفهمی از کی گرفتی  ، همه لباسا هم شسته و آفتاب بخورن، خونه هم جاروبرقی و اسپری شپش کش