2726
عنوان

ریسک بالا در غربالگری

| مشاهده متن کامل بحث + 44967 بازدید | 158 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم.منم شنبه ک گذشت جواب غربالگری دومم اومد.درحال سکته بودم.هم من هم شوهرم.خودم ک یبار حالم بد شد ...

سلام عزیزم الان چند سال میگذره ،میشه بگی جواب آزمایشات چی شد و بچه به دنیا اومد؟عربالگری دوم خواهرم مشکوک به سندروم دان هست ۱:۲۰۳ عددشه،چند روز دیگه باید بره واسه آزمایش که مطمعن شیم،خیلی استرس داریم

2728
به منم گفتن بیزینسه اما ریسکم بالا بود باورم نمیشد اینجا خیلیا هستن که با ریسک بالا نی نی شون سالم ب ...

بببخشید شما هم ریسک بالا بود؟ مال من خیلی بالاست میترسم اصلا برم دکتر چون میدونم میگه آمینو، من رفتم سل فری دادم، حتما باید آمینو بدیم؟🥺

عزیزم اصلا نگران نباش مطمئن باش بچت سالمه  من آمینو نرفتم بخاطر ریسک سقطش وآزمایش سل فری دادم ...

ععزیزم خدا خیرت بده که نوشتی آمینو ندادی سل فری دادی😭 منم ریسکم بالاست خیلی داغونم، دکتر گفت آمینو برو؟ شما سل فری رفتی...من نمیخوام آمینو برم😭

ععزیزم خدا خیرت بده که نوشتی آمینو ندادی سل فری دادی😭 منم ریسکم بالاست خیلی داغونم، دکتر گفت آمینو ...

بخدا  مطمئن باش بچت سالمه هیچیش نیست 

اینها همه الکی وکاسبی هست 

من سل فری دادم وسالم بود والحمدلله بچم سالم وباهوش هست 

امینو خیلی خطر سقط داره 

فقط وفقط نگران  نباش مطمئن باش بچه سالمه 

بخدا  مطمئن باش بچت سالمه هیچیش نیست  اینها همه الکی وکاسبی هست  من سل فری دادم ...

مممنونتم که جواب دادی، خدا نی نی تو حفظ کنه، توروخدا دعا کن برام...با سن بالا با چه مشکلاتی باردار شدم،خیلی دلم شکسته😭 از ترسم نرفتم هنوز دکتر، چون میدونم میگه آمینو منم واقعا نمیخوام برم، سر خود سل فری دادم با چه هزینه ای....🥺😔 همش استرس اونو دارم، هی آزمایشش میاد جلو چشمم که اگه نوشته باشه مشکل داره چی😭

مممنونتم که جواب دادی، خدا نی نی تو حفظ کنه، توروخدا دعا کن برام...با سن بالا با چه مشکلاتی باردار ش ...

اتفاقا اینها بخاطر سن بالاست که ریسک رو بالا میزنن 

خوب کاری کردی که سل فری دادی واینکه درصد خطای سل بری خیلی خبلی کم هست 

منم همین روزها رو گذروندم بخدا استرس نداشته باش یه روزی مثل من میاد که میگی چقدر الکی حرص وجوش خوردی 

مممنونتم که جواب دادی، خدا نی نی تو حفظ کنه، توروخدا دعا کن برام...با سن بالا با چه مشکلاتی باردار ش ...

سلام عزیزم انشالله که نی نی سالم سالمه 

ببخشید میشه بگید هزینه سل فری چقدر شد؟ 

2706