2733
2734
عنوان

مامانهای که نی نی هفت ماهه دارید

97 بازدید | 4 پست

من با نظر پزشک پسرم از چهار و نیم ماهگی غذاشو شروع کردم ولی روزی یه وعده میدادم و کم کم،امروز خودمون آبگوشت قلم داشتیم یکم واسه پسرم ریختم و توش نون خرد کردم و بهش دادم که از قضا دوست داشت و خورد ولی بعدش مامانم خیلی ترسوندم که نباید اینها را بهش می‌دادی و برای بچت سنگینه و از این جور چیزها حالا خیلی اعصابم خرده،توروخدا بگید کار اشتباهی کردم؟مامانم خیلی سرزنشم کرد جوری که اشکم در اومد

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن

نه بابا بده بره از چهار ماه تا حالا دیگه معدش عادت کرده ابگوشت و نون هم که سنگین نیس خوده گوشت سنگینه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

عزیزم نترس چیزی نمیشه. مامان من میگه قدیم چهل بچه درمیومد غذای سفره میدادن بهش.😂😂😂.چی میخواد بشه آخه نترسون خودتو

فرق تو با همه جاهایه تو دنیا🌎 واسم اینه   اینکه آغوش تو بی خطر ترین جایه زمین پای تو که درمیون باشه من این جونو میذارم..من که بالاتر از زندگی چیزی رو ندارم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قلم اشکالی نداره ولی غذای نی نی تا یک سالگی باید بدونه نمک و ادویه باشه

ن برای اینکه بتونم بهش بدم فقط نمک زدم به غذام،بدون هیچ ادویه ای

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن