2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سفيداب و گلاب و مخلوط كن قبل حمام بزار ١٠دقيقه رو صورتت باشه فقط به موهاتو ابروهات نخوره

جان مادر نمي آيي..؟چين هاى پيشانى مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسيده كه نمى آيى..؟راستى مادر ،جايت خوب است؟دلت براى نوازشهاى مادرانه ام تنگ نيست كه نمى آيى؟يا اينكه منتظر شرايط بهترى تا وقتى ميايى همه چيز باشد و تو كم نداشته باشى؟...عشق مادر خانه ام سوت و كور است نميايى؟؟زبانم قاصر است نميايى؟نازنين فرشته مادر،خدا در نزديكى توست؟اگر ديدى يا صدايي از او شنيدى يا آن حوالى بودى خدا را حس كردى بگو مادرم، منتظر من است اجازه بگير و به درونم بيا😔🤰🏼🤰🏼
2720
سفيداب و گلاب و مخلوط كن قبل حمام بزار ١٠دقيقه رو صورتت باشه فقط به موهاتو ابروهات نخوره

چرا به مو و ابرو نخوره؟ممنون

خدایا ممنونم منت به سرم گذاشتی بهم دختر دادی. دل همه منتظرا شاد بشه الهی😍😍
سفيده ي تخم مرغ خيلي خوبه البته اگه هر شب بزني و درست بزني

درست زدن یعنی چجوری بزنه آدم؟

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
چرا به مو و ابرو نخوره؟ممنون

گلاب باعث سفيدي مو ميشه ولي عاليه شفاف كننده پوست و لكه بره

جان مادر نمي آيي..؟چين هاى پيشانى مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسيده كه نمى آيى..؟راستى مادر ،جايت خوب است؟دلت براى نوازشهاى مادرانه ام تنگ نيست كه نمى آيى؟يا اينكه منتظر شرايط بهترى تا وقتى ميايى همه چيز باشد و تو كم نداشته باشى؟...عشق مادر خانه ام سوت و كور است نميايى؟؟زبانم قاصر است نميايى؟نازنين فرشته مادر،خدا در نزديكى توست؟اگر ديدى يا صدايي از او شنيدى يا آن حوالى بودى خدا را حس كردى بگو مادرم، منتظر من است اجازه بگير و به درونم بيا😔🤰🏼🤰🏼
2714

لک رو اکثرا داریم مال نزدن ضدافتاب و .. اما کاش درمان قطعی داشت من کرم ضدلک گرفتم لک هام زباد نیست ولی تغیری هم نکرده کاش میشد از بین برن

سفیداب همون روشویی هست؟ پودرش کنیم با گلاب قاطی کنیم؟

آره عزيزم حالت خميري بگيره

مگه شما مرد نیستین؟ چرا میگید شیوانا جان ؟؟حد وحدود خودتونو حفظ کنید شیوانا خوششون نمیاد 

شاید اسم همسرش رو گزاشته باشه

2706