2726

کسی هست الان سوال دارم

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
زن داداشم بوذه بفرما

برای شوهرم حدود ۱۴ میلیون تعیین کردن.چون قبلا سه سال توی یه ارگان دیگه بوده و بعد استخدام به ارگان دیگه شده. حالا براش ما به التفاوت بیمه بریدن .مبلغش خیلی زیاده خواستم ببینم با شکایت ممکنه کمترش کنن یا نه.زن داداشتون چیکار کردن

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زن داداش من حدود پنج شش سال پیش معلم نهضت بود وقتی استخدام شد باید او هفت سالی که نهضت بوده رو میپرداخته پنج شش سال پیش حدود سه تومنی شد پرداخت کرد ولی یادمه دو سال بعدش گفت برا دوستام حدود نه تومنی شده هر چی اعتراض کردن قبول نکردن حتی قسطی هم نکردن, حالا شما برید بپرسید ان شالا حل میشه

2728
زن داداش من حدود پنج شش سال پیش معلم نهضت بود وقتی استخدام شد باید او هفت سالی که نهضت بوده رو میپرد ...

ممنونم.اخه شنیدم با شکایت ممکنه حل شه که ظاهرا نمیشه

بايد قانوناش رو پيدا كنيد 

اگه بتونيد يه قانون به نفع خودتون پيدا كنيد مى تونيد شكايت كنيد 

فعلا قسط بنديش كنيد تا پيدا كردن قانون و شكايت هم خدا بزرگه

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
برای شوهرم حدود ۱۴ میلیون تعیین کردن.چون قبلا سه سال توی یه ارگان دیگه بوده و بعد استخدام به ارگان د ...

با شکایت هم درست نمیشه همسر منم اینطور شد کلی دوندگی و شکایت آخرشم هیچی

الهی و ربی من لی غیرک. 
بايد قانوناش رو پيدا كنيد  اگه بتونيد يه قانون به نفع خودتون پيدا كنيد مى تونيد شكايت كنيد&nbs ...

ممنونم از کمکتون.آره حتما دیگه میخوام پیگیر شکایت بشیم

با شکایت هم درست نمیشه همسر منم اینطور شد کلی دوندگی و شکایت آخرشم هیچی

آخ آخ شما پرداخت کردین آخرش؟

منم ا وقتی از مرله قراردادی به رسمی تغیر وضعیت دادم مابه تفاوت دادم ولی مال من 500 شد.در اموزش وپرو ...

چه خوب.ما تا ۵   ۶ میلیونم راضی بودیم