2733
2734

شوهر من خییلی مغروره  هرررر چی می گفت من اطاعت میکردم و مطیعش بودم ولی چننندین بار کتکم زد حتی تو بارداری میگه بدون اجازه من کاری نکن و برا هر کاری اجازه بگیر شماها چه اخلاقایی دارین واقعا که شوهرتون دوستون داره ما الان در مرز جدایی هستیم😢😢😢

لطفا برای شفای من دعا کنید 🙏🙏🙏🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اشتباهت همین بوده که مطیعش بودی یعنی داشتی به‌ش میگفتی من اختیاری از خودم ندارم وفقط تابع اوامر تو هستم خیلی ازمردها مظلوم که میبینن ظالم میشن

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

همش که مربوط به خانم نیس شوهرت خودخواهه و تا متوجه رفتارش نشه حقت ضایع میشه و اشتباه کردی که از اول هرچی گفته قبول کردی درسته زن و شوهر همو دوس دارن ولی تفاهم یعنی پذیرفتن تفاوت ها شما باید از اول نظر خودتو در مورد همه موضوعات میگفتی تا اون بفهمه تو همه چیز شبیه هم نیستین و با هم متفاوتین الانم اگه بخواین میتونین فقط چون عادت کرده حرف حرف اون باشه یکم شاید مقاومت کنه که باید تحمل کنی تا درست شه

شوهر منم عوضیه تنها آرزوم اینه که بمیره راحت شم از دستش

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2706