2726
عنوان

کیک قابلمه ای و پای سیب و اناناس ماریا ( کیک های پایه )

| مشاهده متن کامل بحث + 62075 بازدید | 1407 پست
عزیزم چون سرش پلاستیک داره فکر کنم اب بشه تو فر.  کاسه همزن من چون سادست میزارمش تو فر چیزیش نم ...

عزیزم نگفتم که تو فر بذارم گفتم موادمو داخل کاسه ی این همزن بریزم بعد بذارمش توی قابلمه بعد بذارم روی گاز،

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگفتم که تو فر بذارم گفتم موادمو داخل کاسه ی این همزن بریزم بعد بذارمش توی قابلمه بعد بذارم رو ...

متوجه شدم.  ولی همون روی گاز هم ممکنه پلاستیک دور کاسه اب بشه

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
متوجه شدم.  ولی همون روی گاز هم ممکنه پلاستیک دور کاسه اب بشه

هیچ ایده ای داری؟پس موادمو داخل چی بریزم؟

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2728
هیچ ایده ای داری؟پس موادمو داخل چی بریزم؟

مثلا قابلمه روحی چدن نداری ؟ قوطی رب . شیر خشک . 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
مثلا قابلمه روحی چدن نداری ؟ قوطی رب . شیر خشک . 

قوطی رب اون بزرگا؟قابلمه ی چدنم دارم  روحی هم دارم خوب؟

قوطی رب اون بزرگا؟قابلمه ی چدنم دارم  روحی هم دارم خوب؟

اره ببین .چرب کن با کره یا روغن جامد ارد بپاش بعد مواد کیک و بریز توش بزار تو قابلمه.  در قابلمه رو دم کنی بزار زیرشم شعله پخش کن

اره ببین .چرب کن با کره یا روغن جامد ارد بپاش بعد مواد کیک و بریز توش بزار تو قابلمه.  در قابلم ...

ببخشید سوالام زیاد شد فقط کفشو چرب کنم یا کل دیواره هاشو؟ اول بریزم داخل قابلمه ی روحی بعد بزارم توی قابلمه درسته؟

ببخشید سوالام زیاد شد فقط کفشو چرب کنم یا کل دیواره هاشو؟ اول بریزم داخل قابلمه ی روحی بعد بزارم توی ...

کف و چرب کن حتما . دیواره ها مهم نیست خیلی .

اره عزیز درسته. 

کف و چرب کن حتما . دیواره ها مهم نیست خیلی . اره عزیز درسته. 

خیلی گلی عزیزم دستت درد نکنه  آخه قابلمه روحیه دیواره هاشو چرب نکنم کیک نمیچسبه؟یا چرب کنم پف کیک میخوابه؟ آخرین سوالم بود ببخشید 

خیلی گلی عزیزم دستت درد نکنه  آخه قابلمه روحیه دیواره هاشو چرب نکنم کیک نمیچسبه؟یا چرب کنم پف ک ...

کف و چرب کن.  دیواره هارو هم چرب کن . پف کیک ربطی به چرب کردن نداره عزیز . بخواد پف کنه میکنه

ماریا جان کف قابلمه نمیسوزه؟  روحی یا تفلون باشه؟

نه عزیز نمیسوزه . هر چی داشتی فرقی نداره

ماریا عزیزم ممنون  

کیکم عالی شد تابحال کیک به این خوبی ونرمی درستنکرده بودم      

شیره انگور بخام اضافه کنم چه موقع بریزم؟

برای جداشدن قالب ازکیک بزاریم توقابلمه اب سرد اشکال نداره؟

ماریا عزیزم ممنون     کیکم عالی شد تابحال کیک به این خوبی ونرمی درستنکرده بودم   & ...

نوش جونت گل من . از شکر کم کن شیره بریز همراه با روغن مایع . 

اره تو اب سرد بزار . کاغذ روغنی بزار . چرب کن ارد بپاش.  با اینا راحت جدا میشن

2706