2737
2739
عنوان

کیک قابلمه ای و پای سیب و اناناس ماریا ( کیک های پایه )

| مشاهده متن کامل بحث + 62167 بازدید | 1407 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماریا جون واسه کیک شیفونی( نوشتی 3 عدد تخم مرغ).بعد عکس که از موادت گذاشتی اونجا همه موادت اندازه هاشون با چیزی که نوشتی برابره الا تخم مرغ که تو عکس چهارتاس.الان گیج شدم که کدوم درسته 3 تا یا 4 تا و نکنه اشتباهی شده😢😓

ماریا جون واسه کیک شیفونی( نوشتی 3 عدد تخم مرغ).بعد عکس که از موادت گذاشتی اونجا همه موادت اندازه ها ...

تو دستور اول که عکس نزاشتم. تو دستور پای سیب هم 4 تا ست تو عکس. اگه منظورت همین تاپیکه. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2731
2738
سلام عزیزم میشه بگین چکار کنم که کیکم بوی تخم مرغ نده؟؟ 

سلام گلم. وانیل تو بیشتر بریز. زرده و سفیده و جدا کن. زرده و با شکر و وانیل و اب جوش بزن ده دقیقه

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
امتحان میکنم  فقط این که تو بعضی از دستورها توی زرده یه کم نمک میریزن برا چی هست؟؟

طعم مواد و بهتر میکنه 

2706