2737
2734
عنوان

لباس بچه خیلی خوشگل و شیک از کجا بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 42413 بازدید | 30 پست
من از پوشاک روشان رویان استفاده کردم خیلی خیلی هم جنسهاش خوبه هم به نسبت قیمتهاش مناسبه جنسهای تولیدی خودشون که خیلی عالیه ،جنسهای خارجیشونم همش مارکهای معروفه که قیمتهاش نسبت به جاهای دیکه که من خرید کردم خوب بوده، روشان رویان پوشاک کودک ونوزاد 1:شریعتی روبروی خ دولت پ1578 02122630740 2:شریعتی بالاترازملک قبل پلیس پ603 02188471335 3:نارمک،جانبازان غربی پ29 02177890631 4:امیرابادشمالی بالاتر از پمپ بنزین پ173 02188007177

سلام دوستان من کانال تل گ رام دارم خرید از همه برندهای معروف ترکیه امریکا و اروپا دوست داشتین وارد کانالم شین ....به مدت سه ساله که کانال دارم 

خرید بهترین برندهای اروپا رو با ما تجربه کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام

منم قصد داشتم برای دخترم لباسای خوشگل و قشنگ و تک بخرم ولی متاسفانه همه لباسا مثل هم بودند و خیلی زشت و بی کیفیت

به طور اتفاقی یه مغازه لباس بچه گانه پیدا کردم که هنوزم باورم نمی شه این همه کار خوشگل و برند رو بتونم یه جا ببینم

و برای یه سال آینده دخترم اونجا خرید کردم و کاملا راضی هستم.

آدرس : کرج - فردیس - فلکه سوم - پاساژ ارگ - کنار درب خروجی فروشگاه تونل

2738

فقط.و فقط بانی نی 

عاشششق کارهاشونم

من لباسهای خودم و شوهرم رو فقط از اون ور میخرم اما برای بچه ام فقط میرم بانی نی تو خیابون سنایی هستن صفر تا صد براتون ست میکنن 

عااالیه 

آدرس،پیجشون baninistores 

سلام مامانای نی نی سایت عزیز 🌹

❌❌چرا از خیابون؟؟؟؟؟؟؟❌❌مگه مامانا بیکارن!!🤔

بازار رو بیار خونه🛍🎯🚀😍

بشین کنار نی نیت و لباسشو انتخاب کن👶👱👫🛍🚀

❌❌توجه❌👇❌ توجه❌❌

میخوای ست با کیفیت عالی و ارزون برای نی نی و بچه هات بگیری ؟

انواع لباس و کفش بچگانه **تضمین دوخت کیفیت و قیمت**

پیج من رو توی روبیکا دنبال کن، کلی مدل هست که بببنی👶👱🛍👫🚀🎯

شیک ترین ها رو توی بی‌بی شاپ پیدا میکنی👶👇👇👶baby_shoo2022@

2706