2737
2734

دولتی

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا

واسه بچه کلاس اولی ک میخاد تازه با درس و... اشنا بشه یخورده سختگیری هاشون زیاده ک بنظرم بی موردم هس و بچه رو زده میکنه از درس. 

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
2738

مدرسه رو از نظر سطح فرهنگی بچه ها هم بررسی کن. به نظر من نکته ی خیلی مهمیه.

بعضی مدارس دولتی، بچه ها واقعا بی ادب و بی فرهنگن، آدم تو خونه تلاش میکنه بچشو به بهترین نحو تربیت کنه، بعد میره مدرسه کلی حرفا و رفتارهای زشت یاد میگیره!

رفتم ثبت نامش کردم اومدم خونه مادرشوهرم میگه چرا 2میلیون دادی برا مدرسه بچت ؟!!!فلانی گفته عمرا اینق ...

اصلا اعصابتو خورد نکن، تهران واسه پیش دبستانی 12تومن و 18 تومن میدن. 2تومن خوبه باز.

مادرشوهره دیگه، باید یه جور سیخونک بزنه بالاخره

اصلا اعصابتو خورد نکن، تهران واسه پیش دبستانی 12تومن و 18 تومن میدن. 2تومن خوبه باز. مادرشوهره د ...

خوب مدیر مدرسه میگفت اگه بچه اونطوری که میخوایم نباشه مردودش میکنیم..سوالم اینه که مگه هنوزم مردودی هست؟

بعدش شما چرا گزارش کار میدی بهش؟ ولش کنا! بپیچونش! مگه از جیب اون رفته؟؟؟

بابا منکه بهش نگفتم عروس عموم بهم زنگ زد کجا ثبت نام کردی منم پسرمو ببرم همونجا بعد بهش گفتم مثل اینکه رفته خبر داده

2706