2733
2734
عنوان

من از زایمان طبیعی خیلی می ترسم

21187 بازدید | 56 پست
دوستان سلام من هفته6 هستم به نظر شما درسته که الان سزارین ممنوع شده فقط باید طبیعی بچه به دنیا بیاد مگر اینکه جون مادر یا بچه به خطر بیفته من از فکر زایمان طبیعی هم می ترسم
این رانمیدانم ولی بنظرمن سزارین ترسش بیشتره چون بعدبه دنیاامدن نی نی خیلی درد داری بنظرمن طبیعی همون موقع دردمیکشی بعدش اوضاعت خوبه

به چیزای خوب زایمان طبیعی اگرفکرکنی نظرت عوض میشه

wedding countdown

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از سزارین می ترسم مثل چی طبیعی حتی با دردش خیلی راحت تراز سزارینه بهترین خوبیش هم اینه که وقتی نی نیت دنیا اومد دیگه دردات تموم می شه ولی توی سزارین نی نی که می اد تازه اول درداته بعدشم درد طبیعی یه روزه سزارین دوسه هفته هرکیم می گه اینجوری نیست مطمئن باش تا تونستن مسکن به نافش بستن همش هم وارد شیرش شده
CafeMom Tickers
کی گفته سزارین ممنوع شده؟؟!!!!!!!!!!

اگه واقعا خیلی میترسی سزارین شو چون برای طبیعی روحیه مادر خیییییییییییلییییییی شرطه

سزارین خیلی راحته اصلاااااااا بعدش درد نداره یعنی اصلا نیمزارن درد بکشی انقدر بیحسی بهت میزنن

خیالت راحت
بسی پادشاهی کنم در گدایی چو باشم گدای گدایان زهــــــرا
2738
راست میگی ایسان پس واجب شد برم سزارین هم تجربه کنم هههههههههه
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
اگه دلت بخواد میتونی توی بیمارستان خصوصی سزارین بشی بیمارستان دولتی حتما طبیعی میکنن مگر اینکه مشکلی باشه
منم از طبیعی میترسیدم و سزارین شدم خیلی هم راضی بودم درد بعدش رو با دارو کنترل کردن و من اصلا اذیت نشدم اگه 10 بار دیگه هم بزام سزارین میشم
عزیزم ببین خودت چی میخوای و چه جوری راحتتری
هرکدوم سختی های خاص خودش رو داره

منم مثل شما بسیار زیاد از زایمان طبیعی میترسیدم
و سزارین شدم
خیلی هم راضی هستم
راستی خانوم ماشوم جان مثل چیم به نافم مسکن نبستن
شیاف استفاده میشه که شیافم ضرر نداره و وارد شیر هم نمیشه
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
مرضیه جون منم هرچی مامانم گفت گفتم نه
خیلی ترسوام
اگر جراتش رو داری بسم الله طبیعی زایمان کن اگر نداری واقعا ریسک نکن چون باید روحیه ات خوب باشه

من به مامانم گفتم اگه طبیعی زایمان کنم میمیرم
اینقد گفتم که مامانم گفت اگه راضی هم بشی به طبیعی من دیگه نمیذارم
واقعا هم فکر کنم بمردم از ترسسسسسسسسسسسسسسسس
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
2706