2410
2553

سلام به همگی اگه کسی تجربه ای داره لطفا کمکم کنه.پسرم یک ماه و نیمه بدنیا اومده اوایل شیرم کم بود یروز از صبح بچه گریه تا عصر ک متوجه شدم شیرم خشک شده و سریع بهش شیر خشک دادیم تا چند روز خورد بقیه روزا هم در کنار شیر خودم هر چند کم بود بهش شیر خشک دادم. اما الان شیرم خیلی زیاد شده طوری که لباسم کامل خیس میشه اما اقا بیشتر تمایل به شیشه شیر داره .شیرمو میدوشم بهش میدم کامل میخوره فقط عادت کرده به خوده شیشه شیر .کلافه شدم دیگه خیلی هم لجبازه طوریکه در حد سیاه شدن گریه میکنه ولی حاضر نیست سینمو بگیره فقط شبا که خوابه سینه میگیره.تورو خدا اگه راهی هست بگید تا کوچیکه شیشه شیرو کنار بذاره بعدا سخت تر میشه

و خداوند جانشین تمام نداشته های من است.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو روز ندی شیشه و با اصرار سینه خودتو بدی یا بدوشی تو دهنش گرسنش میشه و یادش میره به چی عادت کرده بو ...

خیلی لجبازه بخدا گریه میکنه کبود میشه ولی سینه نمیگیره حتی گرسنه هم میخوابه

2720
اگه تونستی ببر دکتر ببینه رفلکس داره یا نه.نینی منم توخواب سینه میگیره تا ماه چهار خوب بود ولی الان ...

بله رفلاکس داره دکترش گفت طبیعی تا چهار پنج ماهگی خوب میشه و یه شربت رانیتیدین داد و قطره پدی لاکت.اما شیشه شیر و سینه ربطی به رفلاکس داره؟چکار باید کنم؟

خیلی لجبازه بخدا گریه میکنه کبود میشه ولی سینه نمیگیره حتی گرسنه هم میخوابه

عیبی نداره از اینکه شیرت خشک بشه بترس عزیزم حیفه بدوش تو دهنش گلوش خیس بخوره شیشه نده کلا نده با قطره چکون بریز دهنش تا یا یادش بره شیشه لمسش چطور بوده و سینه رو بگیره در ضمن شیر عسل بستنی کنجد شادونه زیاد بخور شیرت خوشمزه میشه 

عیبی نداره از اینکه شیرت خشک بشه بترس عزیزم حیفه بدوش تو دهنش گلوش خیس بخوره شیشه نده کلا نده با قطر ...

منم از خشک شدن سینه میترسم .شیر خشک رو با قطره چکون بدم؟شیر خودمو چطور؟

2714
منم از خشک شدن سینه میترسم .شیر خشک رو با قطره چکون بدم؟شیر خودمو چطور؟

شیر خشک به هیچ عنوان نده دیگه مزه اون بیاد دهنش شیر خودتو نمیخوره ها. چیزایی ک گفتم حتما بخور بزار خوشش بیاد از مزش

بله رفلاکس داره دکترش گفت طبیعی تا چهار پنج ماهگی خوب میشه و یه شربت رانیتیدین داد و قطره پدی لاکت.ا ...

یکی از علایم اصلی رفلکسهمینه که تو بیداری سینه رو نمیگیرن.ربطیم به مزه شیر یا سایز نوک سینه و ....نداره.از آخر چهر ماهگی معمولا کمکی رو شروع میکنن واسشون.نینی منم فقط تو خواب میخوره.بیداریاش میریزم شیشه میدم شیشه رو به زور میگیره.ولی شیرم داره کم میشه

شیر خشک به هیچ عنوان نده دیگه مزه اون بیاد دهنش شیر خودتو نمیخوره ها. چیزایی ک گفتم حتما بخور بزار خ ...

خیلی ممنونم عزیزم خدا خیرت بده

یکی از علایم اصلی رفلکسهمینه که تو بیداری سینه رو نمیگیرن.ربطیم به مزه شیر یا سایز نوک سینه و ....ند ...

ای بابا چه بد. حیفه بخدا سینه خشک بشه شیر مادر چیزی دیگست