2737
2734

پسر من حدودا دو سال و پنج ماه داره.همه مهارتاش خوبه و کاراش به موقع بوده ولی اصلا ضمایر رو یاد نداره ویاد نمیگیره.مثلا میگه این عروسک مال منه وقتی بهش میگم آره مال توئه میگه مال توئه(به خودش اشاره میکنه).نگرانم میگم نکنه اوتیسمه.همه کاراش خوبه.درک درستی داره. حرف زدنش هم خوبه فقط هنین مشکلو داره.بچه های شما ضمایر رو به خوبی بلدن؟

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

نه بابا نمیشه که تا بچه ی طفلک یه کارو اشتباه انجام داد بگی اوتیسمه..نگران نباش بچه منم دوسالو چهارماهشه تازه یاد گرفته که منو تو چی هست....تازه به خوبی پسر شما هم حرف نمیزنه

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  
نه بابا نمیشه که تا بچه ی طفلک یه کارو اشتباه انجام داد بگی اوتیسمه..نگران نباش بچه منم دوسالو چهارم ...

این خیلی خوب حرف میزنه  درک خوبی داره ولی انقدر نگرانم .اصلا ضمیرا رو یاد نمیگیره.اخه شنیدم بچه های اوتیسمی یک علامتشون نداشتن درک درست از من هست 

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من سه سالشه و این حالت رو داره خودش میگه مال منه ولی وقتی میگم مال تویه میگه مال تویه فکر نکنم ربطی داشته باشه هنوزمهارتهاشون داره تکمیل میشه نگران نباش مامان مهربون

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2728
دختر من سه سالشه و این حالت رو داره خودش میگه مال منه ولی وقتی میگم مال تویه میگه مال تویه فکر نکنم ...

وای راست میگی؟ به خدا از نگرانی دلدرد گرفتم.خدا از دهنت بشنوه

پسرمن ۳ساله شده چندروزه..اصلا خوب حرف نمیزنه..ولی همه چی رومیفهمه.تازه داره حرف میزنه..بردمش گفتاردرمانی .گفت اصلا مشکلی نیست..شماهم نگران نباش..ولی پسرمن درسته خوب حرف نمیزنه ولی ضمایر ومالکیت هارو خوب میفهمه..هربچه ی جوریه دیگه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

وااااای عزیزم این طبیعیه چه توقعی از بچه یکسال‌ پنج ماهه داری ما خودمون تا ۵٬۶سالگی درست ضنایرو نمیدونستیم،چرا رو بچت عیب میزاری ،برو خداروشکر کن حرف میزنه به این خوبی بچه دوست من سه سال و نیمه هست هنوز بلد نیست خوب و واضح حرف بزنه،دوستم به دکتر گفته ،گفت طبیعیه یکی زود حرف می زنی یکی دیرتر بعد شما بخاطر ضمایر ناراحتی

🙄

2738
وااااای عزیزم این طبیعیه چه توقعی از بچه یکسال‌ پنج ماهه داری ما خودمون تا ۵٬۶سالگی درست ضنایرو نمید ...

البته دو سال و پنج ماهشه ولی خب چون شنیدم اوتیسمی ها درکی از من ندارن نگران شدم.ممنونم که نظر دادی آروم شدم

دختر منم دو سال و پنج ماهه است همینجوریه، به پای خودش میگه پات، یا مثلا به جای اینکه بگه دارم میگه د ...

پس اکثرا اینجورین.ممنونم وقت گداشتی

پسرمن ۳ساله شده چندروزه..اصلا خوب حرف نمیزنه..ولی همه چی رومیفهمه.تازه داره حرف میزنه..بردمش گفتاردر ...

چند وقت پیش دکتر تی وی میگف بچه هایی که تکلم ندارن ولی درک خوبی دارن ما نگران نمیشیم.بچه شما هم مطمینا یهو به حرف میاد

چند وقت پیش دکتر تی وی میگف بچه هایی که تکلم ندارن ولی درک خوبی دارن ما نگران نمیشیم.بچه شما هم مطمی ...

بله عزیزم بردمش دکتر..گفت همه چی رو میفهمه..واسه همین مشکلی نیست..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چند وقت پیش دکتر تی وی میگف بچه هایی که تکلم ندارن ولی درک خوبی دارن ما نگران نمیشیم.بچه شما هم مطمی ...

بله عزیزم بردمش دکتر..گفت همه چی رو میفهمه..واسه همین مشکلی نیست....

سلام عزیزم خوبی لطفا جواب بده 

بچتون ضمایر من و تو را درست به کار میبره ؟؟؟؟؟

2706