2703
2553
عنوان

علايم اوليه بارداري

194 بازدید | 11 پست

سلام دوستان به كمك يا شايدم دلگرميتون نياز دارم من يك سالي هست براي بارداري اقدام كردم زير نظر دكترالبته بهمن تو هفته پنج سقط داشتم اين ماه دكترمتفورمين و دوفاستون و لتروزل و.. داد و سونو تو١٣پري ٢تا فوليكول ١٨-١٣ داشتم كه خودش همونجا دوتا امپول زد من از١٣پريتا تا١٨پري نزديكي داشتم تقريبا١هفته ك گذشت من سينه دردم شروع شد و ترشح سفيدغليظ و كلي علايم ديگ من٧تير بايد پري بشم اما دلم ميگ باردارم ٢روز پيش بي بي زدم يه هاله خيلي كمرنگ افتاد ديگ گفتم مطمعا حاملم امروز رفتم پيش دكتر اول شكمو يكم معاينه كرد گفت اره بسلامتي رحمت بزرگ شده وبارداري خودش همونجا از خون گرف اما گفت منفيه😞 ميگم بنظرتون زود رفتم دوروز مونده به موعدم؟ حالا مادرشوهرمم باهام بود اولش كه معاينه كرد اونم پيشم بود نميدونيد كلي خوشحالي كرد و به همه خبر داد و با شيريني گرفت و رفتيم خونه ولي من نگفتم از منفي بود شايد اميدي باشه 😢

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجیبه🤔

❤أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ ❤ لینک حذف تاپیک ها.  https://www.ninisite.com/discussion/topic/11359764/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c?page=1
2456

عزيزم من الان که تو سه ماهم هنوز داداش و زنداداش خودمم نمیدونن چه برسه به فک و فامیل شوهر.

فقط و فقط خودم و همسرم و مامان و باباي خودم میدونن

آخه چرا انقدر زود همه رو خبر کردین؟

ان شالله که نی نی تو راه باشه

أصلا داستان زندگي من خيلي.. بعضي وقتا آدم از تنهايي مجبور ميشه مادرشوهرم طبقه بالا خونه منه  من از همه خوانوادم دورم 😔 براي همين مادرشوهرم مياد باهام

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥
2714