2410
2553
عنوان

زخم صورت باکرم موبر

352 بازدید | 14 پست

صورتم با کرم موبر لامصب زخم شده فردا هم جاهاز برون جاریمه کلی ریختم بهم.خیلی هم میسوزه این وقت شبم که دکتر درست وحسابی نیست چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هیچی روش ماست بزن خنک کنه فردام دست بهش نزن زخما خشک بشن موقع رفتم برو آرایشگاه یه کرم گریم درست حسابی برات بزنه بیا خونه راحت آرایش کن بعد برو . زیر کرم گریم هیچی پیدا نیس

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2714

دکترم‌بری انقدر زود جواب نمیگیری ک!!

ببین چیا واسه التهابش خوبه استفاده کن مثل خیار و ماست و عسل و این چیزا . 

یه کرم‌خوب بزن ک معلوم نشه 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

زیاد گذاشتی مونده،بین پنج تا هفت دقیقه برای صورت باید بذاری،بیشتر از اون پوست صورت رو بلند میکنه،تنها درمانش هم پماد زینک یا پماد ترمیم کننده مدیلن هست که هر جهار ساعت باید زیاد بزنی روی صورتت

منم اون هفته واسه اولین بار زدم یه چیزی تو همین مایه ها شد با موبر چون وقت ارایشگام بهم ریخته بود م ...

میدونی چیه من اصلا بند نمیندازم  این دفعه اولم نبود کرم موبر زدم به این مارکش حساسیت داشتم

2706