1711
1707

سلام بچه ها اومدم باکرم موبر صورتمو تمیز کنم سوختم الان صورتم بدجوری قرمز شده و میسوزه چیکار کنم؟؟؟😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانای زیبا اگه دنبال یه پوست درخشان و شاداب هستین 

این مطلب حتما بخونید

ماست پرچرب داری؟

بزن روصورتت بزار ۲۰دقیقه بمونه آروم میکنه

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
1713
1665

وایی منم اینجوری شدم کرم موبر زدم تازه جوشم زد خیلیم زشت دراومد..ببین خنکش کن یچیز خنک بزار یخ بزار تو پارچه نخی یا بریز تو پلاستیک بزار رو صورتت خنک بشه ماستم بزاری خوبه

1709

پماد کورتون دار بمال تریامسیولون ان ان یا بتامتازون...داروخانه بدون نسخه هم میده

نی نیم پسر شد و خدا رو شکککککر سالمه...پسر پسر داریم ما...قند و عسسسسسل داریم ما...  بازم منتظر ی هدیه ام...نازدونه ای ک نظر کرده امام رضا (ع)و مادرشونه...دعا کنید سالم و صحیح باشه...ویارمم لیموترش و خربزه و تخم مرغ آبپزه...  نمیدونم سر حاملگیام لیمو چی از جوون من میخواد  امضای قبلیمم پاک نمیکنم...عزیز دل اولم همممممییییشه ب یادتم...  لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده