2733
2734
عنوان

متخصصای رنگ مو بیاین

104 بازدید | 11 پست

کسایی که از دکو کرم استفاده کردن .تجربه هاشونو بگن.وطرزاستفادشو..نمیخوام موهام ودکلره کنم چون ازبس رنگ کردم موهام مثل سیم ظرفشویی زبر شده.ازطرفی هم  میخوام رنگ موهامم روشن بشه.میگن دگو کرم بی ضرره.حالا هرکی استفاده کرده تجربشو ونحوه استفادشوبگه.ممنون میشم

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نحوه استفادش دقیقا مثل رنگه

ممنون.ببخشید چنددقیقه قبل از رنگ کردن؛ روموهام بزارمش.بعد از چنددقیقه میتونم رنگ دلخواهم وبزار روش؟

2731
ممنون.ببخشید چنددقیقه قبل از رنگ کردن؛ روموهام بزارمش.بعد از چنددقیقه میتونم رنگ دلخواهم وبزار روش؟

با اکسیدان ۱۲درصد قاطی میکنی میزنی به موهات تا دوسانت به ریشه . بعد که دیدی داره روشن میشه ریشه هارو هم بزن . همرنگ که شد برو بشور .

خشک که شد میتونی رنگتو بذاری . شماره رنگت از پایه موهات بالاتر نباشه .

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2738
با اکسیدان ۱۲درصد قاطی میکنی میزنی به موهات تا دوسانت به ریشه . بعد که دیدی داره روشن میشه ریشه هارو ...

خیلی ممنون گلم..یعنی شماره چندبزارم میخوام زیتونی روشن بشه

خیلی ممنون گلم..یعنی شماره چندبزارم میخوام زیتونی روشن بشه

الان موهات مشکیه؟  ببین باید ببینی موهات تا چه پایه ای روشن میشه . با دکوکرم دیگه  بیشتر از ۸ روشن نمیشه. مگه دوبار تکرار بشه

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
الان موهات مشکیه؟  ببین باید ببینی موهات تا چه پایه ای روشن میشه . با دکوکرم دیگه  بیشتر ا ...

نه الان قهوه ای روشن..ببخشید گلم خیلی ازت سوال پرسیدم