2726
عنوان

اشتباه از منه

153 بازدید | 6 پست

دوستان سلام . راستش من یه مشکلی دارم 

من خیلی زود ناراحت میشم و گاهی عصبانیت باعث میشه خوب فکر نکنم. مثلا اگه از شوهرم چیزی بخوام و همون موقع انجام نده سریع اخمام میره تو هم و قیافم داد میزنه ناراحتم یا وقتی بحثمون میشه حتی یه بحث سطحی من سریع گریم میگیره البته این رفتارا باعث میشه شوهرم مراعاتمم بکنه ولی خب بهم میگه که مثلا من نمیتونم با زنم راحت صحبت کنم چون زود گریه می افتی یا اینکه میگه مثلا میگی با فلانی خیلی نرو و اینا منو محدود میکنی .... البته تا حد زیادی بهش حق میدم ولی متاسفانه عکس العمل هام دست خودم نیست و سریع گارد میگیرم بعدم خودم پشیمون میشم عذرخواهی میکنم ولی کم کم چهرم در نظرشوهرم داره به یه ادم بی ثبات تبدیل میشه که نظراتم زود به زود تغییر میکنه

راستش تا حدی هم درسته متاسفانه من زیادی موودی هستم ولی راهی واسه حلش ندارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مهم اینه که درد مشترکیم خواهر

اره.منم اومدم دنبال راهکار

ولی خودم یه راه پیدا کردم اونم اینکه مثلن میگی با فلانی نرو و اینا،زیاد حساس نباش اینجوری ادم خودش بیشتر اذیت میشه،مردا غرور و اعتمادبنفس لازم دارن،خیلی بده هی محدود بشن.

بکوش تا عظمت درنگاه تو باشد، نه در آنچه به آن                                مینگری! 💖🍃                    "آندره ژید"
تقریبا مث منی ولی من هیچوخ مذرتخاهی نمیکنم چون تقصیر شوهرمه ک‌ناراحتم میکنه. تو کارت با مشاور و روا ...

راستش اطراف من مشاور خوبی نیست اکثرا با یه زمینه ی شخصی نظر میدن . دیگه مشاور زده شدم