2726
عنوان

پرانول تمرکز مغز رو کاهش میده

120 بازدید | 6 پست

تو یه تاپیکی دیدم بعضیا به بچه هاشون پرانول میدن واسه امتحان و کنکور و..  من شدیدا استرسی بودم سر کارم، پرانول میخوردم آروم شده بودم ولی عین خنگا بودم. اصلا نمیتونستم تو جلسات  تمرکز کنم. الان فقط سعی میکنم با حرف زدن با خودم و دادن اعتماد به نفس خودمو آروم کنم. حتی یه دونه 10 هم نمیخورم. به بچه هاتون اعتماد به نفس بدید بجای این قزصای شیمیایی

منم قبلنا ۱۰ میلی استفاده میکردم واسه استرس و تپش قلبم،اوایل خیلی خوب بود ولی کم کم باعث سستی و بی حالیم میشد،البته وقتی با گرمیجات میخوردم زیاد بیحالم‌نمیکرد

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

برای چندروز اشکال نداره عزیزم

دوستم متخصص قلب هست وخودش به من این توصیه رو کردگفت یک  ۱۰ تا صبح یک  ۱۰ تاشب 

درصورت داشتن استرس البتههههه

نه سرخود والکی

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم خیلی ضعیفه رومن که تاثیری نداشت برای دریچه قلب خوبه خانمهای ایرانی هشتاد درصد مشکل دریچه دارن کلن قرص بدی نیست

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2728
منم قبلنا ۱۰ میلی استفاده میکردم واسه استرس و تپش قلبم،اوایل خیلی خوب بود ولی کم کم باعث سستی و بی ح ...

هیچ دارویی نصرف مداومش خوب نیست مگر ادم مجبورباشه من شده یکماه پشت سرهم خوردم بخاطر پرولاپس میترال

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

دقیقا ادمو خنگ میکنه من حدودا۴۰روز صبح وشب برا کنکورم مصرف کردم.اخرشم قبول نشدم موندم پشت کنکور...امسال فقط گلگاوزبون میهورم وتمام

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔