2733
2734
یکی از بچه هام پستونکی بود منم کیف کردم اینقدر راحت می خوابیدو اروم می شد و همه می گفتند وای وای وای!!
دومی پستونکی نبود بیجاره شدم تو نوزادی ولی به جاش راحت بودم از پستونک گرفتن باز موقع ناارومی همه می گفتن وای وای وای!!!!! من که نفهمیدم به دل مردم باشه کی می گن بچه داریت خوبه! همش ایراد می گیرن !!!!!!!!!!!

یک توصیه: کاری بکن که راحتی!
فقط مکیدن زیاد چه پستونک چه سینه چه شیشه عفونت گوش رو تشدید می کنه از شیر که گرقتیش یه مدت بعد هم پستونک رو بگیر .
نمی دونم بعد از اینهمه مدت می خونیش یا نه امیدوارم موفق باشید.
خوش به حال شمایی که تونستین به نی نی هاتون پستونک بدین. من دخترم داره سه ماهه میشه هرکار میکنم نمیگیره. همیشه سینه ام تو دهنشه. همه جا همه وقت. از کت و کول افتادم دستا و بازوهام درد میکنه. اگه کسی میدونه چطور میشه بهش داد به منم کمک کنه
Lilypie Premature Baby tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همتون فقط اومدم بگم که دخترم تا 21 ماهگیش پستونک خورد .... با قیچی کردن سر پستونک تونستم ازش بگیرم. .... به همین راحتی... اما الان به شدت مریضه ... :(((( http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=857126
دم همه دوستاى مجازى گرم!!!
سلام دوست عزیز دختر من 5 سال و نیمه هست و تا 2 و نیم سالگی پستونک خور ناجوری بود طوری که دوتا دوتا میخورد یکی هم میگرفت بغلش میخوابید :)) دوهفته ای ترکش دادم و البته اینم بگم که واقعا پستونک برام حکم پرستار بچه رو داشت با مشورت دندانپزشک که گفت زیر سه سالگی ازش بگیری هییییییییچ تاثیری روی فک و فرم دندون هاش نداره با همون روش گرفتن شیشه شیر ازش گرفتم. شما اگر ازش بگیری موهبتی رو از دست میدی که میتونه در سن یک تا دوسالگی کلییییییی کمک حالت باشه.زمانی که میخواهی از بغل گرفتن و خوابوندن روی دست و روی پا بچه رو عادت بدی به خوابیدن روی تخت .... زمان هایی که بدخواب و عنق میشه .... وقتی بیرون هستی و میخواهی آرومش کنی..... البته به شرطی که با بزرگتر شدن کودکتون برای استفاده از پستونک شرایط بذارید....مثلا حدود 1 و نیم سالگی پستونک بیرون خونه ممنوع مگر در کالسکه و صندلی ماشین .... یا در 2 سالگی بیرون تخت خواب ممنوع.... این ها همه کمک میکنه که راحت تر ترکش کنه. موفق باشید.

بهترین درسها را در زمان سختی آموختیم
و دانستیم صبور بودن نوعی از ایمان است
و خویشتن داری نوعی از عبادت
ناکامی به معنی تأخیر است نه شکست
و خندیدن........ آری خندیدن خود ِ نیایش است
2731
ببسن هر کس میگه نده خودش عذاب کشیده میخواد تو رو هم عذاب بده . برو بابا پستونک بده خودتو راحت کن . پس اگه ضرر داره شرکتهای بزرگ و معروف دنیا مریضن که پستونک میسازن؟؟؟؟ میخوان آبروی خودشونو ببرن؟ همه دنیا میگن پستونک تا 18 ماهگی هییییچ مشکلی روی فک ایجاد نمیکنه . برو حالشو ببر .
من دو تا بچه پشت هم دارم به پسرم پستونک دادم مزایاش این بود که به سینه م نمیچسبید و پستونکش رو که میگرفت آروم میشد معایبش هم این بود که میترسیدم دندوناش کج درآد و برای گرفتنش خیلی سختی کشیدم و البته نظافت پستونک هم یکم سختی داره که نیوفته کثیف نشه و ... به دخترم ندادم دائم آویزونمه , بی قراره , پدرم رو درآورده حالا م که میخوام بدم قبول نمیکنه ونگ میزنه من اگه بچه دیگه ای بیارم حتما میدم خیلی به آرامشش کمک میکنه
پیامبر(ص)فرمودند  :  هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود
وای پستونک خیلی خوبه مامان من که تو 5 روزگی چپوند تو دهن دخترم هرچی یکی از خواهرم گفت نده مامانم گوش ...

وای دقیقا مشکل منه بخاطر دلدردش من یبار 30سااااعت بکوب سینه هام تو دهنش بود ینی پدرم دراومد از طرفیم نمیخام پستونک بدم بهش دیگا انقد مکید نوک سینه هام درد میکرد شیر نداشتم ینی مهلت نمیداد شیر بیاد فک کن 30ساعت تو دهنش حتی خوابیدنی در میوردم گریه میکرد خیلی بد بود شیر خشک گرفتم بدم بهش نگرفت ب هیچ عنوان باز سینه خودمو گرف شوهرم دوساعت سرپا گرردند تونستم استراحت کنم شیرم بیاد حالا واقعا خوبه پستونک؟ینی مشکلی نمیاره؟اخه میگن زبون بچه بزرگ میشه 😐😐

2738
وای دقیقا مشکل منه بخاطر دلدردش من یبار 30سااااعت بکوب سینه هام تو دهنش بود ینی پدرم دراومد از طرفیم ...

عزيزم از اين تاپيك  ٨  و ٩ سال گذشته فكر كنم ،  چقد وحشتناك ٣٠ ساعت ، خيلي سخته ، مم نشنيدم زبون دراز كنه 😃

😂میدونم دیگه گقتم بهرحال یکی پیدا میشه چیزی بگه  اره واقعا وحشتناک بود

من هنوز مونده تا ني ني بياد ، ولي به نظرم خودتو عذاب نده، يعني به فكر حرف بقيه نباش ، كه يكي ميگه خوبه يكي ميگه بده، ببين چطور خودت و ني نيت آرامش و اسايش داريد همون كار و بكن ،💋

دکتر ب من گفت بش پستونک بده

بچه من دو ماهشه الان. پستونکو دوتا کش بش بستیم دور سرش میکنیم چون از دهنش درمیاره بعد تز کمی مکیدن.این روش ک ب من خیلی کمک کرد. ساعت های بیشتری بچه مو اروم کرده

پستونک دادن به بچه سن و شرایط خاص داره

من چون از روز اول پسرمو میبردم پیش دکتر هلن جوانمرد، ایشون به بهترین شکل منو راهنمایی میکردن

چون نگهداری دندون های شیری در رشد دندان های اصلی خیلی موثره 

2706