2737
2734

بیمارستان نیکان قرار شد برم

از حسابداری هزینه پرسیدم  گفت 5 تومن

همراه هم شبی 85 تومن بدون پمپ درد

تعجب کردم چون قبلش گفته بودن 6 تومن 

میگم نکنه چیزهای دیگه هست که من نمیدونم و اصافه میشه

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم میخوام برم نیکان واسه سزارین اسم دکترت چیه؟ من اینجا شنیدم یکی میگفت ۹ تومن میشه

دکتر علیزاده

9 تومن شاید vip باشه اما من نمیخوام

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

اگه سزارین میشی حتمن حتمن بهشون بگو برات پمپ درد بزارن وگرنه بعدازعمل سزارین بدون پمپ درد،دردهایی که میاد سراغت دستِ کمی از دردای زایمان طبیعی نداره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اشتباه نمیکنی؟؟ ۵ تومن؟؟ 

من یبار سرچ کردم اینجا ی نفر پارسال پست گذاشته بود گفته ۶ و نیم شده خرج سزارینش تو نیکان

امسال هم یکی گفت حدود ۸.۵ ، ۹ تومن میشه

نپرسیدی با پمپ درد و اتاق خصوصی چقدر میشه؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738

منکه با شیاف هیچ دردی نداشتم. اخه چرا این پمپ درد و همه دنبالشن😑

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

دوستم ماه پيش طبيعي اتاق عادي بود بدون پمپ درد چهار و نيم داد ولي سزارين اخرش يكي دوتومن بيشتر ميشه تو رو شيش و نيم حساب كن غذا و وسيله بيمارستم ميگيرن و پمپ نزني نميتوني درد سز و تحمل كني عزيزم 

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
پمپ درد چقدر میشد ؟!  خوب میپرسیدی چرا قبلا گفتی 6 ؟!

پرسیدم گفت ارزون شده

مگه میشه ارزون هم بشه؟

اینا تخمین میزنن  و یه قیمت حدودی میگن،بستگی به سیر عمل داره،چقد دارو مصرف بشه ،چقد نخ ،خونریزیت زیاد باشه نباشه،بچه نیاز به اقدام خاصی داشته باشه یا نه،بعضی از وسیله های خاص مثلا یه نوع سوند رحمی برای مواقعی که خونریزی بند نمیاد استفاده میشه که قیمت بالایی داره.

اشتباه نمیکنی؟؟ ۵ تومن؟؟  من یبار سرچ کردم اینجا ی نفر پارسال پست گذاشته بود گفته ۶ و نیم شده ...

اتاق خصوصي وي اي پي داره عروس خالم فقط سه و نيم پول اتاق داد خوب يهو اون شده نه تومن

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2706