2737
2734
عنوان

پسرمم اصلا به من وابسته نیست😔

389 بازدید | 36 پست

بعداینکه پسرم به دنیا اومد سردرد هام شروع شد یکسال بعدفهمیدم میگرن دارم پسرم هم به شدت شیطون .شب ها خیلی نق میزد.برای همین تا چندماه پیش با مادرم خونه اجاره میکردیم مادرم میگفت اینهمه تورو بیدارکنه سردردات بیشتر میشه برای همین پیش مادرم میخوابیدمادرمم بیش از حد بهش محبت میکنه چون تنها نوه هست. الان پسرم اگه کنار من نخوابه براش مهم نیست. اگه جایی برم پشت سرم گریه نمیکنه. ولی وقتی میبرمش خونه مادرم باهزارتا بدبختی برش میگردونم

خب طبیعیه دیگه چ توقعی داشتی؟

رَبـِّـ إِنِّی نَذَرتـُـ لَکـَـ ما فِی بَطنی مُحَرَّراً فَتَقَبَّل منِّی إِنَّکـَـ أَنتَــ السَّـمیعُ العَلیمُ (خدایا نی نی تو دلمو نذر تو میکنم، نذرمو بپذیر، تو شنوای دانایی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

توي زندگي هاي امروز متاسفانه زياد شده اين مسئله .پسر منم همين طوره اصلا به من و باباش وابستگي نداره چون از نوزادي هر روز مهد رفته .الان ديگه كاريش نميشه كرد و بهتره بهش زور نگي .سعي كن باهاش بيشتر وقت بگذروني و بهش محبت كني و تنهايي بريد پارك 

الان واقعا دارم اذیت میشم چیکارکنم پسرم بهم وابسته بشه. ازش میپرسیم کدوم مادرتو دوس داری  منو ن ...

عیبی نداره ... اصلا ادم مستقلی بار بیاد دراینده برای خودش بهتره خودخواه نباشیم همه میدونن تو مادرشی خب ... 

باز خوبه که بچه ها خواهرشوهر من مادرشون  دو هفته میره مسافرت اصن نمیگن مامانمون کجاس اصن مادرشونو هیچ وقت نمیبینن عوضش خیلی به پرستارشون وابستن یعنی اگه با پدرمادرشون بخوان برن مسافرت زار میزنن اگه سپیده جون نیاد ما نمیایم

الان واقعا دارم اذیت میشم چیکارکنم پسرم بهم وابسته بشه. ازش میپرسیم کدوم مادرتو دوس داری  منو ن ...

اصن پرسیدن این سوالا اشتباهه بیشتر دور میکنی خودتو ازش، چون مجبور میشه انتخاب کنه و تو رو حذف کنه

رَبـِّـ إِنِّی نَذَرتـُـ لَکـَـ ما فِی بَطنی مُحَرَّراً فَتَقَبَّل منِّی إِنَّکـَـ أَنتَــ السَّـمیعُ العَلیمُ (خدایا نی نی تو دلمو نذر تو میکنم، نذرمو بپذیر، تو شنوای دانایی)

[QUOTE=62702332]باز خوبه که بچه ها خواهرشوهر من مادرشون  دو هفته میره مسافرت اصن نمیگن مامانمون کجاس اصن مادرشو ...[/QUOT

اصلا خوب نیست

برای ادبیات بعضی خانمهای نی نی سایت متاسفم...😔
2706