2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوایل هیچی

فقط سر درد، کمر درد، کمی ترشحات، علاقه ب ی غذا ک قبلا علاقه نداشتی، و مهمتر از همه عقب افتادن 

پریود چن روز عقب انداختی؟

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
باردار نیستی  الکی خودتو گول نزن

😕😕😕😕😕

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2738

سلام خانوما من پا درد و حساس شدن و درد نوک سینه و گاهی وقتا حالت تهوع دارم، خوابالودم، اینا میتونه علایم بارداری باشه؟ 

ضمن اینکه 1 سال اقدامم و ماه پیش عکس رنگی انداختم و با مصرف کلومیفن و داشتن 3 تخمک قابل بارور فردا موعد پریودمه 

معجزه خدا درون من است
ن بابا من یه بچهی ده ماهه دارم ایودی داشتم هر ماه دو بار پریود میشدم اینبار یه ماه گذشت و سه روز عقب ...

وای خیلی مواظب باش با آی وی دی امکان حاملگی وجودداره مخصوصا خارج از رحم... دردنداری؟ 

وای خیلی مواظب باش با آی وی دی امکان حاملگی وجودداره مخصوصا خارج از رحم... دردنداری؟ 

درد ن ندارم ولی احساس سنگینی رحم ، کمر درد جوش صورت ضعف معده سه روز عقب انداختن و ....بدبخت شدم😭😭

2706