2737
2739

سلام آذری جان منم همسرم فردا عازم عمان  هست اتفاقا در مورد محل اقامتش نشد از اینجا اوکی کنه ممنون میشم اطلاعاتی بهم بدی تا با قیمت مناسب بتونه اونجا بمونه.درخواست دوستی برات فرستادم عزیزم.ممنون .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آذری جان منم همسرم فردا عازم عمان  هست اتفاقا در مورد محل اقامتش نشد از اینجا اوکی کنه ممن ...

عزیزم من الان پیامتو دیدم که احتمالا شوهرت اونجاس.ببخشید که نتونستپ زودتر کمکت کنم

2728
 عزیزم من الان پیامتو دیدم که احتمالا شوهرت اونجاس.ببخشید که نتونستپ زودتر کمکت کنم

سلام عزیزم خوبی..شما رفتید عمان؟الان اونجا زندگی میکنید ؟میشه بگید راضی هستید یا نه؟

به امید خدا من به هدفم میرسم
2738

تا استخدامی در کشور عمان با شما هستیم 

- استخدام پزشک و پرستار کادر درمان در کشور عمان با بهترین حقوق و مزایا

- نمونه سوالات و رفرنسهای امتحان پرومتریک کشور عمان

- ثبت نام امتحان پرومتریک کشور عمان

- تایید مدارک ( دیتا فلو ) 

خرید آنلاین سوالات امتحان پرومتریک کشور عمان  به صورت آنلاین با کارت بانک ایران

وب سایت : http://www.prometric.me/

جهت مشاوره میتوانید با شماره های زیر در واتس آپ تماس بگیرید.

رمضانی  0096896010102

شهریاری  0096895930436

تا استخدامی در کشور عمان با شما هستیم 

- استخدام پزشک و پرستار و کادر درمان در کشور عمان با بهترین حقوق و مزایا

- نمونه سوالات و رفرنسهای امتحان پرومتریک کشور عمان

- ثبت نام امتحان پرومتریک کشور عمان

- تایید مدارک ( دیتا فلو ) 

خرید آنلاین سوالات امتحان پرومتریک کشور عمان  به صورت آنلاین با کارت بانک ایران

وب سایت : http://www.prometric.me/

جهت مشاوره میتوانید با شماره های زیر در واتس آپ تماس بگیرید.

رمضانی  0096896010102

شهریاری  0096895930436

عزیزم بپرسید کمکتون کنم

سلام خانم پرپري 

ميشه بفرماييد امنيت براي مهاجرت يك خانم تنها چطور هست ؟ من پزشك هستم و دارم اطلاعات جمع اوري ميكنم ،و  يك سوال ديگه اينكه براي رشته هاي مثل مهندسي عمران بازار كار وجود دراره ، چطور بايد با كارفرمايي در اونجا مچ شد ؟ راهي بلديد ؟ 

خوشبختم عزيزم خوده دبي هستي؟كدوم قسمت

سلام تبسم جان وقتت بخیر عزیزم امیدوارم آنلاین بشی و این کامنت رو ببینی. در ارتباط با زندگی توی دوبی و مهاجرت سوال داشتم گل دخترم. ممنون میشم جواب بدی 💕

سلام تبسم جان وقتت بخیر عزیزم امیدوارم آنلاین بشی و این کامنت رو ببینی. در ارتباط با زندگی توی دوبی ...

سلام جانم

بفرما در خدمتم

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2706