2726
عنوان

این عروس چطوره مدل مو و ارایشش

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 27 پست
چ رنگیه؟؟؟

نمیدونم   فهمیدی به منم بگو این ماه عروسیه خاهر شوهرمه میخام این رنگی بخرم 

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
نمیدونم   فهمیدی به منم بگو این ماه عروسیه خاهر شوهرمه میخام این رنگی بخرم

ای بایا منم موندم شاید به ازایشگر نشون بدیم بفهمه 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارایشش قشنگه ولی موهاش نه مدلش قدیمیه یکم

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )
2728
ارایشش قشنگه ولی موهاش نه مدلش قدیمیه یکم

بنظرم بازم مو‌خیلی سلیغه ایه چون باید ببینی چی میاد بهت بخوای طبق مد روز پیش بری شاید نیاد خب مدل مو خیلی تو زیبایی تاثیر داره

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
چ رنگیه؟؟؟

خاکستریice gray

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
آرایش عقد من اینجوری بود ولی موهامو باز گذاشته بود

راضی بودی؟؟؟

ای بایا منم موندم شاید به ازایشگر نشون بدیم بفهمه 

فک کنم آبیه یخی باشه

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

کلاعروسارویه مدته اینجوری درست میکنن خیلی شیکه تااینکه موهاتوسه طبق کنی وخط جشم و...🤐

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
کلاعروسارویه مدته اینجوری درست میکنن خیلی شیکه تااینکه موهاتوسه طبق کنی وخط جشم و...🤐

سایه نقره ای🤣🤣

سایه نقره ای🤣🤣

😂😂

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️