2726

سلام 

میشه بگید

چه جمله ای .... تو چه شرایطی 

به همسرتون گفتید که از نطر خودتون باعث تحول تو زندگیتون شده

دنیا بهم ثابت کرد، توجه زیاد بی توجهی میاره 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم یکبار به شوهرم گفتم "تو هر بدی داشته باشی دروغ گو نیستی " از اونروز تا چند وقت خیلی سرحال بود و هیچ وقت تا این لحظه بهم دروغ نگفت 😊😊😊

دنیا بهم ثابت کرد، توجه زیاد بی توجهی میاره 🌹
بیشتر نظرم روی مثبته ولی منفی هم باشه دوست دارم بگید

منفی توی آخرین بحثمون بهش گفتم خیلی از ازدواجم پشیمونم چون از اعتمادم سو استفاده کرده بود هنوزم بعد یکماه باهام سرد برخورد میکنه

مثبت هم اینکه بهش گفتم تو دنیا با هیچ مردی اینقدر خوشبخت نمیشدم و دلم فقط به بودنش گرمه

اما تآثیر جملات منفی صد برابره تو زندگی مشترک تا حدی که الان میگه فکر میکنم این چهار سال همه حرفات دوست دارما دورغ بوده😞😞😞😞

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

من یه بار خیلی دلم از خانوادش گرفته بود نتونستم خودمو بگیرم خیلی گلایه کردم(ولی بدشون نگفتم) اونم اینجور موقع ها خیلی ناراحت میشه نمیدونه باید چیکار کنه ...

آخر سر بهش گفتم من دارم دردودل میکنم وگر بدون که خییییلی برام عزیزی...چنان خوشحال شد که تا یک ساعت داشت قربون صدقم میرفت..خیلی خوشحال شد

چی میگی تو😤😤😤😤

قبل از جواب مثبت بهش گفتم فقط چون بهت علاقه دارم جواب مثبت میدم و هر زمانیکه حس کنم دیگه عاشقت نیستم و دارم تحملت میکنم حتی اگر ده تا بچه ازت داشته باشم میرم  پس جوری رفتار نکن که دلم ازت سرد بشه .طفلی میگه بدجور ترس انداختی به جونم 😀

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
منفی توی آخرین بحثمون بهش گفتم خیلی از ازدواجم پشیمونم چون از اعتمادم سو استفاده کرده بود هنوزم بعد ...

آره باید مراقب تک تک کلماتمون باشیم ولی بلاخره پیش میادآدم یه حرف رو بدون فکر یا از سر عصبانیت میزنه بعد پشیمون میشه..یه جوری بهش بفهمون اون حرف از ته قلبت نبوده

چی میگی تو😤😤😤😤
قبل از جواب مثبت بهش گفتم فقط چون بهت علاقه دارم جواب مثبت میدم و هر زمانیکه حس کنم دیگه عاشقت نیستم ...

کاش منم اون موقع یادم بود این حرف رو میزدم بهش😞😞😞😞

چی میگی تو😤😤😤😤
2706