2726
عنوان

حدف کلمه ی "مگه میشه؟"

214 بازدید | 31 پست

سلام دوستان؛ بیاید از خودمون شروع کنیم!

حرفهایی که دلیل منطقی و مهمی پشتش نیست رو حذف کنیم!

مثلا: مگه میشه عروس سرویس طلا نداشته باشه؟

مگه میشه جهاز عروس مبل نداشته باشه؟

مگه میشه بچه دار نشد؟

مگه میشه سیسمونی نخرید؟

مگه میشه ازدواج نکرد؟

مگه میشه عروسی نگرفت؟

مگه میشه ادامه تحصیل نداد؟

و خیلی حرفهای دیگه مثل اینا...

شاید این حرفا به ظاهر ساده به نظر بیان! اما باعث توقف زندگی کسی یا افسرده شدن و حسرت خوردن خیلی ها میشه!

هرچی به نظر من مهمه باید واسه خودم مهم بمونه! اونو واسه دیگران مهمش نکنم!

امیدوارم منظورمو رسونده باشم... گرونی خیلی از شرایط رو تحت تاثیر قرار میده! پس توقع تکمیل بودن از دیگران نداشته باشیم...

لطفا پست سیاسی یا توهین آمیز نذارید🙂

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عالی👌👌

ماشاید خودمون متوجه نشیم ولی با کوچک ترین حرفا میتونیم یکی رو به سمت موفقیت هل بدیم یا افسرده کنیم

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
بله میشه😉 خودم اولیش😃

چه جالب شما کدوماشو عملی کردی؟

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
اگ سرمون تو زندگی خودمون باشه این حرفها و خیلی رفتارای بد دیگ ریشه کن میشه ولی حیف ک نمییییشه 

چرا نمیشه عزیزم؟ فقط کافیه هرکس خودش و بچه ای که تربیتش میکنه اینطوری باشه! کم کم همه گیر میشه

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
2706