2737
2734
عنوان

ایده برای سالگرد ازدواج

144 بازدید | 10 پست

سلام دوست جونا فردا ششمین سالگرد ازدواجمونه  میشه کمک کنید چیکار کنم چی بگیرم ؟؟؟؟؟

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه

میخاستم عکسشو بگم بندازن رو ماگ ولی نمی‌دونم کجا این مترو انجام میدن ؟عکاسی ؟

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ششمین هم میگیریم😏

هر سال میگیریم عزیزم مناسبت مهمیه خب

2738

اگربودجه داری عکس سرمجلستونوبده بزنن روی کیک وکیک تصویری بگیر

خونه روباگل وشمع تزیین کن وباگل سال ازدواج واسمواین چیزاروطراحی کن

شام خوشمزه درست کن باژله ودسروهمه چیزکامل

وسوپرایزش کن توخونه باشیدبهتره مرداهیچیوبه یک زنی که کامل به خودش رسیده ترجیح نمیدن وبادکنک وچیزای تزیینی هم بزن

گرجان به جان من کنی جان وجهان من👈تویی😘

امان از این مردا ،همش فکرمون شده چی خوششون میاد چی بدشون میاد چی بخورند چی بگیم بدش میاد چی بپوشیم چ بگیم ،کاش اونام برا زنا اینطوری بودند ؟

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن