2737
2734
عنوان

یه رژیم غذایی درست و حسابی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 25113 بازدید | 31 پست
قدم ۱۵۸  وزنم جدیدا ۶۶ کیلو 😭😭😭😭😭

روزی چند تا قاشق غذا میخوری مثلا برا ناهار؟ اگه ده تاس هفته اول دو قاشق کم کن هفته دوم دوباره دو قاشق کنارش الکارنتین بگیر بخور روزی ی دونه قرص نیم ساعت قبل غذا البته اگه مشکل قلبی نداری و 20 دقیقه ورزش هوازی کن موفق باشی

هر کی دوسداره لاغر بشه   و بسی خوشکلو خوش اندام بشه  یه سر به تاپیکم بزنه   و مطالبو بخونه لینک = آدرس تاپیکم
من وزنم 69بودبامکافات رسونده بودم 58دیروزخودموکشیدم شدم 61آخه چرااااااخیلی اعصابم داغونه ارادم سست ش ...

رژیم داشتی شما ؟

... واگر چشمانت قدرت درک نگاهم را داشت
خوب می فهمیدی که تورا،
از ته دل میطلبد دستانم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه هروقت غذاموکم کنم وزن کم میکنم،ولی صبحا ناشتا آب ولرم وآبلیمومیخورم،خیار،کاهو،گوجه،و...چیزاموثر ...

خیلی خوبه من بیشتر وقتا واسه کم کردن وزن بلید با یه رژیم یه شوک ب بدنم بدم  تا یه کوچولو وزت کم کنم 😔

خوب می فهمیدی که تورا،
2731
تاریخ عضوییت سال۹۱وپست۳۸مگه میشه؟مگه داریم؟ استارترتوچرابه نی نی سایت اعتیادپیدانکردی؟😱

😅😅😅😅یعنی چی ؟؟؟

بعضی وقتا سر میزنم ولی  زیاد فعال نیستم

خوب می فهمیدی که تورا،
عزیزم شنیدم زیر نظر پزشک رژیم کتوژنیک  بگیرید خیلی خوبه.فقط پروتیین و چربی میخوری.میوه بدون قند ...

حتما باید  این رژیم تحت نظر پزشک باشه ؟

خوب می فهمیدی که تورا،
روزی چند تا قاشق غذا میخوری مثلا برا ناهار؟ اگه ده تاس هفته اول دو قاشق کم کن هفته دوم دوباره دو قاش ...

واسه ناهار مثلا شاید ۶ یا ۷ قاشق 

قرصش واسه کم کردن  اشتهاست ؟

خوب می فهمیدی که تورا،
واسه ناهار مثلا شاید ۶ یا ۷ قاشق  قرصش واسه کم کردن  اشتهاست ؟

مزایای مصرف ال-کارنیتین

– اثر چربی سوزی– اثرات فیزیولوژیکی:تا ثیرات بر روی توده استخوان– اثرات آنتی اکسیدانی– بهبود بیماری های قلبی:( حملات قلبی. نا رسایی های قلبی.آنژین ها.بیماری عروق محیطی. لنگی متناوب)– کمک به بیماران دیابتی– بهبود عملکرد ورزشکاران استقامتی– کاهش وزن– بهبود آلزایمر و بیماری اختلال حافظه– بیماری های کلیوی و دیالیز– ناباروری مردان– بهبود سندروم خستگی مزمن– بهبود بیماری جنون– کاهش استرس اکسیداتیو

عوارض جانبی ال- کارنیتین که شما باید بدانید چه هستند ؟

مصرف سطوح طبیعی کارنیتین برای شما عوارض جانبی ناخوشایندی به همراه نخواهد داشت . با این وجود ، شما ممکن است زمانی که آن را مصرف میکنید انرژی بیش از حدداشته باشید ، و اگر شما آن را بعد از ساعت ۴ عصر مصرف کنید ممکن است به اختلال درخواب شب دچار شوید. این اثرات جانبی واقعا دلایل مهمی برای نگرانی در افراد نیستند ، چون آنها اغلب خفیف تا متوسط ، و آسان برای مقابله می باشند.برخی از عوارض جانبی ال- کارنیتین که تا کنون گزارش شده شامل: استفراغ ، حالت تهوع ، سردرد ، اسهال ، آبریزش بینی ، بی قراری و مشکل خواب می باشند .برخی از عوارض جانبی جدی ممکن است بالا رفتن میزان سرعت ضربان قلب ، افزایش فشار خون و تب باشند.

هر کی دوسداره لاغر بشه   و بسی خوشکلو خوش اندام بشه  یه سر به تاپیکم بزنه   و مطالبو بخونه لینک = آدرس تاپیکم
2738
واسه ناهار مثلا شاید ۶ یا ۷ قاشق  قرصش واسه کم کردن  اشتهاست ؟

هر چی هست دو قاشق کم کن و اب خورشت نخور همش روغنه درضمن برنجو خورشتت روی هم باید بشه مثلا 7-8 قاشق قبل و بعد غذام تا نیم ساعت اب نخور زنجبیل زیره سیاه اگه استفاده کنی روی غذا بریزی یا توی چایی عالیه

هر چی هست دو قاشق کم کن و اب خورشت نخور همش روغنه درضمن برنجو خورشتت روی هم باید بشه مثلا 7-8 قاشق ق ...

ممنون عزیز دلم بابت راهنماییهات 

❤❤❤❤❤❤

خوب می فهمیدی که تورا،
غذامو چند وقته ی کوچولو کم کردم و دارم کم کم  کمترش میکنم   ولی نمیدونم چرا روز ب رو ...

میتونه برای اونم باشه پاینکه رژیم به تنهایی موثر نیست اگه مشکل هورمونی دارین ائل اونو درمان کنیدو و اینکه ورزش کنید حتما

عاشق زندگیمم عاشق شوهرم فقط جای یه نی نی تو زندگیمون خالیه برام دعا کنید خدا هرچه زودتر بهم بده
حتما باید  این رژیم تحت نظر پزشک باشه ؟

عزیزم بهتره قبلش یه چکاب بشی که مشکل برات پیش نیاد.ممکنه دچار مشکل چربی و فشار باشی که خطرناکه.اولش یه دکتر بری بهتره.

فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
دوستان من چند بار رژیم گرفتم و تاحدودی رعایت کردم ولی زیاد وزن کم نکردم چه کنم؟ ورزش هم کردم جایی ...

خداروشکر من فعلا زیاد اضافه وزن ندارم نیاز به رژیم داشته باشم

اما تعریف رژیمای مهسا بختیاری زیاد شنیدم 

2706