1464
1411
عنوان

طفلی پسرم میشه راهکار بدین

346 بازدید | 41 پست

سلام پسر من و پسر جاری و پسر خواهر شوهرم همسن و سالن و 13سالشونه هر وقت میریم جابی که اونها هم هستن همش طفلی پسر من رو اذیت میکنن و باهم پچ پچ دارن ول این رو تو بازی راه نمیدن و یا هی ازش در میرن  حالا به نظر شما من چه کمکی به پسرم میتونم کنم؟پسرم هم خیلی غمگین میشه

💖اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ای جان. ببین باید به پسرت یاد بدی که برای خوشحالی کردن و لذت بردن متکی به اونا نباشه. هر چقدر خودت و پسرت ضعف نشون بدیدن بدتر میکنن. اصلا محلشون نذارین. کمتر رفت و آمد کنین و رو اعتماد به نفس پسرتون کار کنین.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

تنها راهش اینه که رفتنی یه اسباب بازی اساسی با خودش ببره..و همرو به خاطر اسباب بازیش دور خودش جمع کنه....مثل اسلحه....یا چندتا تفنگ ببره....تفنگ بازی کنن

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست
1447

هیچی بگو بهشون محل نذاره باهاشون بازی نکنه اصلا سمتشون نره اگه تبلت داره با اون بازی کنه ناخودآگاه میان طرفش و سر صحبتو باز میکنن و ... متاسفانه این اخلاق بزرگترا که چس محل کنی میان طرفت و توجه کنی بی توجهی میبینی به بچه هام انتقال پیدا کرده

ریپلایم نکن اگر مخالفی چون ریپلای مخالف در فضای نی نی سایت نتیجه ای جز بحث و جدل و بی احترامی نداره...  "نمیدونم چطوریه واقعا؟! تا همین چند وقت پیش فرزند کمتر زندگی بهتر بود حالا شده فرزند بیشتر زندگی بهتر !!! "         ِِ
تنها راهش اینه که رفتنی یه اسباب بازی اساسی با خودش ببره..و همرو به خاطر اسباب بازیش دور خودش جمع کن ...

فکر خوبیه ولی تا کی؟

بي محلي!

آويزوني گريزونه، گريزوني آويزونه.

اعتماد ب نفس پسر شما حتما خيلي كمه، خيليييي رو اعتماد ب نفسش كار كنيد با اونا ميريد اصلا بهشون محل نذاريد خودتونو با هم شاد و اهل بگو بخند نشون بديد خودتون باهاش بازي كنيد

ای جان. ببین باید به پسرت یاد بدی که برای خوشحالی کردن و لذت بردن متکی به اونا نباشه. هر چقدر خودت و ...

خیلی عالی چطور اعتماد به نفسش رو بالا ببرم؟

تنها راهش اینه که رفتنی یه اسباب بازی اساسی با خودش ببره..و همرو به خاطر اسباب بازیش دور خودش جمع کن ...

نه اصلا 

اینطوری توی ذهنش دیگه میمونه که به مردم باج باید بده تا دوستش داشته باشن .

البته الان دوره کودکی رو تقریبا تمام کرده و تقریبا شخصیت اش شکل گرفته

1474

والا پسر منم سه و نیم سالشه دقیقا همین مشکل رو با بچه های جاریم داشتم اما من سعی کردم کمتر باهاشون بیرون برم و وقتی هم مجبور باشم یه چیزی برا پسرم توارک میبینم که با اون سرگرم بشه و به اونا توجه نکنه.یا لااقل چیزی باشه که اونا هم دوس داشته باشن ازش استفاده کنن و به خاطر همین با پسر منم راه بیان.

بي محلي! آويزوني گريزونه، گريزوني آويزونه. اعتماد ب نفس پسر شما حتما خيلي كمه، خيليييي رو اعتماد ب ...

منم بهش میگم محل نده ولی میگه اخه دلم مبخواد بازی کنم

فکر خوبیه ولی تا کی؟

ببین تا به چند باری که میرین....یبار مثلا پلی استیشن ببرین....چیزای عحیب غریبی که حتی اونا ندارن....تینجوری اعتماد به نفسش میره بالا

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست

مثل پسرخواهرشوهرمن البته اون حسادت داره به پسرم ايندفعه امد ديد پسرم دستگاه ايكس باكس جديد خريده ديگه نيامدخونمون بخاطر كمبوداى خودش همش پسرمو دست ميندازه ومسخره ميكنه

فقراتشى است كه خوبيها راميسوزاندثروت پرده اى كه بديهاراميپوشاند
1450