2726

سلام 

میخوام یه دفتر خدماتی نظافتی بزنم

میخوام بدونم شما به چه دفتری کارتونو میسپرین یعنی چه ملاکایی دارین و اگه چه کارایی انجام میدادن بهتر بود و اگه ایده ای دارین که باعث بشه یه جایی متفاوت تر بشه از بقیه رو بگید بهم

ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لوازم کاری تمیز و خوب خودشون بیارن هی‌ما اسیر خریدن مواد شوینده و دستمال تی خریدن نشیم.لباس کار یه شکل داشته باشند و با لباس بیرون نیان خونه رو تمیز کنن و ور نکنن همه جارو بهم.دستمالهایی هم که میارن نو باشه پولشو بگیرن کهنه پارچه نباشه.

ببخشید من زیاد از نیرو خدماتی استفاده میکنم همیشه مشکل دارم با این مسایل.

2728

اول اول خود دفتر شرکت تمیزو مرتب باشه من یه بار رفتم یه جا دفترشون افتضاح بود گفتم اول دفترخودتونو تمیزکنید بعدخونه های مردم. خوش برخورد باشن قشنگ تمیزکاری کنن من خودم وسواس دارم چندباراوردم بدترشددوباره خودم ازاول تمیزکاری کردم ولی یه شهردیگه بودیم خونه خالمو اومدن تمیز کردن اخر سر یه دسته گل خوشبو هم گذاشتن رومیزپذیراییش خیلی کیف کردیم

ممنونم خانوما 

لطفا لطفا اگه بازم چیزی به ذهنتون رسید

یا اگه انتظار خاصی دارین که شرکتا براورده نمیکنن یا براورده کردن و خیلی خوشتون اومده از کارشون هم بگید

اولا طرز برخورد تو گفتار اول مهمه برام

قیمت مناسب و کار تمیز و ترجیحا کارگر تحصیل کرده

الان ی شرکت میاد برا تمیزکاری پسره لیسانس علوم سیاسیه و بسیار تمیز و خوب

قیمتشم خوبه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
اولا طرز برخورد تو گفتار اول مهمه برام قیمت مناسب و کار تمیز و ترجیحا کارگر تحصیل کرده الان ی شرکت ...

ممنون عزیزم

کار خاصی تو ذهنت نیست که به نظرت اگه انجام بدن خوب باشه؟

سلام فریده جون شرکتورو زدید 

چطور بود من و راهنمایی کن لطفا

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سلام فریده جون شرکتورو زدید  چطور بود من و راهنمایی کن لطفا

سلام نه عزیزم نزدیم

دردسر نیروی انسانی زیاد بود

تازه بعد یه مدت نیروها خودشون برای خودشون کار میگیرن و درصد شرکت رو هم کمتر میگیرن از فرد و طرف هم راضیه

و اینکه ما شهر کوچیک هستیم توجیح نداشت الان مردم واسه پول خورد و خوراکشون موندن

2706