2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلل الخالق

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

اره منم شنیدم بیشتر خانمای سن دار و قدیمی بلدن منم خیلی دوس دارم بدونم از کجا میفهمن

بعضیا انقد تو زندگی آدم دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید که داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم😏

یعنی شما نشنیدین !!!

دوستم باردار بود ب هیچکس نگفته بود ..بعد یه نفر غریب ..بهش میگه باردار ی 

از روی مژه هات فهمیدم !!

خیلی برام عجیب بود!!مگه میشه !!

تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت
یعنی شما نشنیدین !!! دوستم باردار بود ب هیچکس نگفته بود ..بعد یه نفر غریب ..بهش میگه باردار ی  ...

منم شنیدم فک کنم مژه هاشون دسته دسته میشه

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  
2738
منم شنیدم فک کنم مژه هاشون دسته دسته میشه

خب مژه های من همیشه دسته دستن..یا همون جفت !!

پس من خیلی وقته باردارم خبر ندارم

وقت زایمانمه دیگه   

من هم که باردار بودم و هنوز خودم اطلاع نداشتم عمه ام از حالت چشمام متوجه شد و گفت بارداری

اما من گفتم نه ،که چند روز بعد فهمیدم بلهههه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
من هم که باردار بودم و هنوز خودم اطلاع نداشتم عمه ام از حالت چشمام متوجه شد و گفت بارداری اما من گف ...

نپرسیدی چطور ؟!

خیلی دلم میخاد بدونم

نپرسیدی چطور ؟! خیلی دلم میخاد بدونم

خودش میگفت از حالت چشمات !!!

لابد اونقدر خانم باردار دیدن که استاد تشخیص بارداری از حالت چشم شدن

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
خب مژه های من همیشه دسته دستن..یا همون جفت !! پس من خیلی وقته باردارم خبر ندارم وقت زایمانمه دیگه ...

😂😂😂خوب حتما بیشتر جفت میشن دیگه😂

به آرزوهام قول رسیدن دادم                                  خدایا شکرت؛ خدایا شکرت؛ خدایاشکرت  
2706