2733
2734
عنوان

کسانی که شوهرشان یا یکی از عزیزانشان اعتیاد داره اینجا مراجعه کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 220247 بازدید | 280 پست
سلام من نامزدم اعتياد داره ٤سالم باهم دوست بوديم من همه جوره پاش وايسادم كمك كردم نكشه ولي بازم رفته ...

سلام الان ولش کنى بهتره تا برى تو زندگى باهاش ,شوهر من چندساله مصرف داره چندبار کمپ رفته ولى باز مصرف داره بچه نداشتم ولش کرده بودم

سلام دوستان منم شوهرم اعتیاد داره تا حالا چند بار قول داده که ترک کنه ولی نشده هر 3-4 روزی یکبار موا ...

سلام من که از شوهرم اين نوع قولها  زياد شنيدم اما هيچوقت سرحرفش نبوده ,خداکنه که همه گرفتارا ترک کنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آدم وقتی دردشو به یه همدرد میگه خیلی سبک تر میشه بالاخره توی این سایت کسانی هستند که مشکل منو دارند ...

مامان گلی الان هستین?من بعد 10سال شمارو اینجا پیدا کردم و با راهنماييتون همسرم رو اولین قدم بردم کنگره 60 چه خوبه کسی اینجوری تجربشو برای همه بگه و کمک کنه ممنونم ازت عزيزم

عزیزم پسر عموی من اول ها فقط سیگار می کشید و کم کم تعدادش بیشتر شد و بعدها کرده و متوجه شدیم که اعتیاد پیدا کرده و خیلی الان اوضاعش بهم ریخته شده و بعد کلی حرف زدن تونستیم راضیش کنیم که ببریمش دکتر و با معرفی یکی از دوستامون بردیمش پیش دکتر دارابی و الان خداروشکر خیلی بهتر و داره ترک می کنه

2731

سلام ، دوستان کسی که چاقه خیلی چاق ،  هم ممکنه معتاد باشه؟ عمه ام میگه پسرش رفتاراش دوسه ساله مشکوکه ولی هرچی باهاش حرف زده گفته نه بخدا من معتاد نیستم ، مثلا پولاشو معلوم نیست چیکار میکنه ، یهو از خونه غیبش میزنه و چیزای دیگه اما خیلی چاقه ، اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه 

عزیزم برو پیش دارابی  مشاوره های خیلی خوبی میده تو ترک اعتیادم خیلی می تونه کمک کنه  ht ...

وای من خیلی دنبال ادرس دکتر دارابی گشتم ولی نتونستم پیداش کنم خدا خیرت بده که اینجا گذاشتی من یکی بهم ایشون معرفی کرده بود ولی ادرس بهم که داده بود گم کرده بودم برگ ادرس و خیلی بهش احتیاج داشتم واقعا خدا خیرت بده . واقعا حرفی که میزنی درسته اون کسی که به من ایشون معرفی کرد اونم حرف شما رو بهم زد 

2738

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

نميدونم چجوري بهش بكم ك اعتياد داره  يه بار گفتم انكار كرد ولي متوجه شدم هر روز ترياك ميكشه الان دو ماهه 😔كمكم كم چطور بهش بگم ك قبول كنه 

من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است

سلام دوستان انگاراین خانوم دیگ سایت نمیان کسی راهنمایی خواست من هم عضو کنگره ۶۰هستم میتونم کمکشون کنم

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

سلام من مادرم که خیلی هم برام عزیزه بعدازجدایی ازپدرم و اینکه دادگاه من و داداش کوچکم و دادبه پدرم مامانم میره دنبال موادمخدر الان 15سال مامانم اعتیادداره و ذره ذره داره اب میشه و هرکاری کردیم ترک نکرد خانواده ی شوهرم اخخخخ بماند چقدر سرکوفت میخورم

وای من خیلی دنبال ادرس دکتر دارابی گشتم ولی نتونستم پیداش کنم خدا خیرت بده که اینجا گذاشتی من یکی به ...

منم دکتر دارابی رو میشناسم واقعا روانپزشک خیلی خوبیه دوست من هم اعتیاد داشت خیلی دنبال دکتر خوب می گشت بعد کلی پرس و جو رفت پیش ایشون و با راهکارهای ایشون تونست ترک کنه خداروشکر و اصلا مشکلی نداره 

2706