2737
2734
عنوان

کودک آزاری نوین

727 بازدید | 67 پست

مدارس خاص 

مدارس تیز هوشان 

فشار به بچه بخاطر نمره

تحقیر بخاطر درس نخواندن و نمره کم

حتی افتخار کردن به بچه بخاطر درس خوب

تمام اینها کودک آزاری است.....

امروز یه بچه بخاطر کارنامه خودکشی کرده

یه بچه زرنگ

تو مدرسه خاص 

توروخدا به بچه ها رحم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برا كنكور هم همينطور هست!

بچه هاي نسل الان تحمل ندارند مث قبل نيستن

نبايد زير فشار درس و استرس و رقابت نابودشون كرد بخصوص پسرها

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

والا قدیم به ما هزار برابر بدتر از این فشارها رو میوردن ولی خودکشی نمیکردیم تربیت بچه ها عوض شده وگرنه مدرسه ها همین بوده تازه الان خیلی بهتر شدن

از اینکه زنی دیوانه وار با تو بحث می کند خوش حال باش!دنیای زن ها کاملا متفاوت است؛ زن اگر سکوت کردبدان سکوتش نشانه ی پایان توست
2738

قبل خودکشی ب راننده های اسنپ و تاکسی ک همه لیسانس و فوق لیسانس دارن فک میکرد اونوق بخاطر درس خودشو نمیکشت

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢

منم هيچوقتتتت نميبخشم خانوادمو بخاطر اينكه سر نمره تحقيرم كردن و منو مقايسه كردن با بچه هاي دوستاشون 

مدرسه نمونه دولتي بودم و رقابت توش به حدي افتضاح بود كه سر يه صدم همه گريه ميكردن 

واقعا واقعا بچگي من رفت و كسي به من نگفت برو زندگي كن تو ديگه ١٧ ساله نميشي..

سن خودكشي در نوجوانان خيلي پايين اومده

بخاطر مسائلي ك قبلا بچه ها تحمل ميكردن

مثلا درس و شكست توي نتايج

طلاق والدين

١٠ سال هم من ديدم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706