2733
2734
عنوان

چربی سوزی بینی

27728 بازدید | 28 پست

کیا انجام دادن ؟ نظرشون؟ قیمت؟ 

دل من قفل شده و معطل ی کلیده 💃💃💃💃💃💃بله؟👂. بعله دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن شوهر دارم و تا کلید نرفته تو حلقم تریبون رو رها کنم😂😂😂😎😎😎😎

😀

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی😐

با لیزر فک کنم چربی بینی رو میسوزه و باعث کوچیک شدن بینی میشه  چند روز باید چسب رو دماغت باشه بعد اوکیه

دل من قفل شده و معطل ی کلیده 💃💃💃💃💃💃بله؟👂. بعله دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن شوهر دارم و تا کلید نرفته تو حلقم تریبون رو رها کنم😂😂😂😎😎😎😎
2738
فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه اگرم داشته باشه موقته برمیگرده فقط عمل جراحییی

اخه من بینیم انگار عملیه مادر زادی هر کی میبینه میگه کدوم دکتر عمل کردی اما نوک دماغم ی کوچولو ورم داره دوست دارم چربی شو بسوزونم

اون غضروفه نه چربی

نه عزیزم چربیه با دست ک لمس میکنم غضروفش خیلی کوچولوعه

از کجا شنیدی خودت ؟

انجام دادن اطرافیام روم نبود ازشون بپرسم 

ای بابا خواهر رو نمیخواد بگو واسه کسی میخوام بیا به منم بگو بعدش 😁😍

😂😂😂

2706