2733
2734
عنوان

پیام اومده برنده یک ملیون شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 30 پست

مشترک گرامی!

به پیامک هایی با مضامینی همچون برنده شدن در مسابقات و قرعه‌کشی‌ها، فروش اجناس عتیقه، امور خیریه و غیره، که اطلاعات کارت بانکی شما را درخواست می‌کنند، اعتماد نکرده و در این مورد از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان رایتل شماره (200) از معتبر بودن پیامک مطمئن شوید.  

"معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه"

اگه با نظر من مخالفید یا بلد نیستین نظرتونو مودبانه مطرح کنید منو ریپلای نکنید 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو شما آدرس بده بیام بگیرم ولی هیچ آدرس و شماره کارت و کارت به کارتی انجام نده

اخه شمارش از این تبلیغاتیاس 🙄 من از این شانسا ندارم، حتما کلاه برداریه

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
مشترک گرامی! به پیامک هایی با مضامینی همچون برنده شدن در مسابقات و قرعه‌کشی‌ها، فروش اجناس عتیقه، ا ...

زنگ بزنم 200؟ بدون کد؟

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2728
زنگ بزنم 200؟ بدون کد؟

اگه خطتتون که بهش مسیج اومده رایتله زنگ بزنین 200 اگه نیست برین تو سایت اون اپراتور قسمت گفتگوی انلاین بپرسین

اگه با نظر من مخالفید یا بلد نیستین نظرتونو مودبانه مطرح کنید منو ریپلای نکنید 😇
به چه خطی پیام اومده زنگ بزنین اپراتور بپرسین

همراه اول

2738
کلاه برداریه نه؟

والا پلیس تاکید میکرد نفرستین، با ۱۱۰ تماس بگیر، ی بخش مشاوره داره ازشون سوال کن

به بعضیا گفته بودن برید ATM

و‌کارتتونو وارد کنید و رمز رو بزنید تا پول بیاد تو‌ کارت و کل حسابو خالی کرده بودن

بنظرم منطقی نیست.. تو این زمونه چطوری پول بیخودی به کسی میدن

من یکبار برام پیام اومد برنده ۱۰۰ تومن شدم و از طرف بانک ملت بود و درست بود. ببین جایی حساب قرض الحسنه نداری؟! البته اونم باشه نمیگه اسم و آدرس بفرست

ی اشکالی تو کارشون هست

برا منم آومده بود برنده  ۲ میلیون شدید   نمیدونم   فلان عدد را به فلان شماره  بفرستید  بعد منتظر پیام ما باشید   منم هرچی فکر کردم  دیدم  من هیچ جا شرکت نکردم   نفرستادم    

از کجا  آومده بود  ؟؟ اسم و آدرس، دادی  آوردن  دم در خونه؟؟؟ 😂 😁

از کجا شو که نمیدونم چون چن سالی میشه شارژنخریدم

خدا خیرشون بده کارت به کارت کردن برام😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706