2726
عنوان

مشاور خوب

132 بازدید | 14 پست

لطفا یه مشاور خوب معرفی کنین.خانم یا آقا فرقی نداره واسم.متاسفانه دیدم که مشاوران میان و کار خودشون رو از زبون افراد سایت تبلیغ می کنن که از نظر من نتنها نادرست هست بلکه کار کثیفیه.یادمه اینجا دنبال دکتر گیاهی می گشتم یه خانمی گفته بود فلانی کنار حسینیه ارشاد ...عالیه و مطبس شلوغ چند ماه یکبار هم وقت میده رفتم و دیدم مطب خلوت ولی منشی به هرکی زنگ می زد می گفت ۲ ماه دیگه سرمون شلوغه.خلاصه لطفا راهنمایی کنین و امیدوارم خود مشاورا نیان و خودشون رو تبلیغ کنن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من كسيو ميشناسم كه كار خودم رو انجام داد ولي ٢ سال پيش 

اخرين بار كه ازش مشاوره گرفتم واسه ازدواج مجددم ٤ ماه قبل بود. 

خانم هم هست. البته ايران نيست و سوئد هستن از طريق مسيج انجام ميدن.

من راضي بودم. همين جا هم چند سال پيش يكي ديگه معرفي كرده بود.

2728

ولي يا مشاور نرو يا ميري خوب برو 

من اون قدر تجربه بد از مشاور دارم كه برات تعريف كنم كلاً بدت مياد از مشاور 

يه سري كه فقط تبليغ زياد ميكنن كه معروف شن. كلي هم گرون ميگيرن. بعد هيچي. الكي هم كلي جلسه برات مينويسن. 

الان مشاور بري زير ١٠ جلسه تو ايران بهت نميده

مشاور خانواده؟ منم چند جا رفتم الکی پول خرج کردم هیچی بارشون نبود ولی این اخریا یجا پیدا کردم دختر عمم رفته بود راضی بود واقعا ادمای کار بلد و خوب میارن خودم هم رفتم راضی بودم تهرانه مرکز مشاوره زندگی بهتر بود اسمش اگه بخوای شمارشو بت بدم

من از مشاور خودم خانم سحر روحى خيلي راضيم كامل به حرفاش گوش دادم الان عاليمممممم ببين اخلاقش بهت ميخوره دوس داري يا نه؟ چون در اون صورت حرفاش ب دلت ميشينه و بهش گوش ميدي قبل از اينم كار بلد بودنش رو در نظر بگير  من خودم سه تا مشاور عوض كردم 

اولي كه كلا مى گفت همه چى تقصيرتوئه 

دومى هيچى نمى گفت عمدا دير ميومد باهام حرف ميزد ي رب حرف ميزد هزينه يك ساعتو مي گرفت اين نه ثانيه اي كه رفتى تا بر ميگردي واقعاااا وارده كلي هم به خارج از ايران مشاوره ميده هزينه ش خيلي مناسبه 

مردم حواسم نيست 🖤
2706