2726
عنوان

سقط و بارداری مجدد داغونم بیایید

284 بازدید | 31 پست

راجب بارداری هاتون بعد سقط خود ب خودی بگید  چی کارا کردین چیا مصرف کردیدن چ مدت طول کشید تا دوباره باردار بشید من یه روز حالم خوبه ی روز مثل امروز انگار کل دنیا رو کمرم سنگینی میکنه

لطفا برای سلامتی نی نی و ب دنیا اومدنش .. میشه یه صلوات بفرستید خدایا خدای خوبی ها میخوام دعا کنم میدونم ک تو هیچوقت برای بنده هات بد نمیخواهی شاید سخت باشه خیلی چیزا ازت میخوام همه اونایی ک دوست دارن مادر بشن حس ناب رو بهشون بدی همه کسایی ک تو دلشون یه فرشته دارن ک روح تو درونشون دمیده شده ب سلامدی ب دنیا بیان و فرزندان همه جلو چشم مادر پدرهاشون رشد کنن و ب بهترین ها برسن الهی امین 

خلاصه 6ر چی میدونید و میتونید بگید 

لطفا برای سلامتی نی نی و ب دنیا اومدنش .. میشه یه صلوات بفرستید خدایا خدای خوبی ها میخوام دعا کنم میدونم ک تو هیچوقت برای بنده هات بد نمیخواهی شاید سخت باشه خیلی چیزا ازت میخوام همه اونایی ک دوست دارن مادر بشن حس ناب رو بهشون بدی همه کسایی ک تو دلشون یه فرشته دارن ک روح تو درونشون دمیده شده ب سلامدی ب دنیا بیان و فرزندان همه جلو چشم مادر پدرهاشون رشد کنن و ب بهترین ها برسن الهی امین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه 6هفته ایم سقط شد بعدش سه سال طول کشید باردار بشم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من دوتا خودب خودی سقط کردم    هیچی کار خاصی نکردم سقط که میکردم کمرم از اسمون مینشست زمین  

سن حاملگیت هرچقد بوده همون قدر بعدش باید صبر کنی مثلا نه هفته سن حاملگیت  نه هفته بعد سقط باید صبر کنی  

تره خیلی  بخور میگن رحم رو پاک میکنه بعد سقط

من بخاطره عفونت سقط شد بعد از دوماه ناخواسته باردار شدم.البته اونم خارج از رحم شد.اما بنظرم نگرانیت کاملأ بی مورده.چون وقتی باردار شدی نشون میده بازم میتونی باردار شی.توکلت به خدا باشه. هرچی اون بخواد میشه.مطمئن باش خدا بده بنده هاشو نمیخاد

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
من دوتا خودب خودی سقط کردم    هیچی کار خاصی نکردم سقط که میکردم کمرم از اسمون مینشست زمین ...

ممنونم

شما دیشبم تاپیک زدی. درسته؟؟؟

دیشبم تاپیک زدم بله حالم خوش نیست تو رو خدا درکم کنید دیشب کم پاسخ دادن الانم کم پاسخ دادن من تا به یه تعداد نظراتی ک میخوام نرسم بازم سوال میکنم 

دیشبم تاپیک زدم بله حالم خوش نیست تو رو خدا درکم کنید دیشب کم پاسخ دادن الانم کم پاسخ دادن من تا به ...

عزیزم این استرس و نگرانیت بی مورده.

من کاملا درکت میکنم .همینطور که دیشب توضیح دادم منم تجربه کردم...ولی سعی کردم فراموش کنم.هر چند خیلی سخته.

فقط و فقط امیدت به خدا باشه...

اینجا هم به جواب درستی نمیرسی چون بدن ها با هم فرق داره یکی شاید سریع باردار شه یکی طول بکشه.

استرس خودش بارداری رو به تاخیر میندازه.

از خدا میخام سال دیگه نی نیت بغلت باشه ان شالله😍👶

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
عزیزم این استرس و نگرانیت بی مورده. من کاملا درکت میکنم .همینطور که دیشب توضیح دادم منم تجربه کردم. ...

ممنونم عزیزم میدونی این ماه بچه خواهر همسرم دنیا میاد و من شکلی ذوق داشتم ک وقتی اون دنیا میاد منم تو شیکمم یکی دارم اما الان باید فقط غصه بخورم فقط غم بیاد تو دلم ببین من خودم زیست شناسی خوندم و خیلی چیز ها رو میدونم و بدبختی از همین دونستنست ک کلی هول و لا میندلزه تو دل ادم ولی وقتی بقیه تجربیاتشون رو میگن من امید وار تر میشم برای بارداری بعدیم 

ممنونم عزیزم میدونی این ماه بچه خواهر همسرم دنیا میاد و من شکلی ذوق داشتم ک وقتی اون دنیا میاد منم ت ...

واای چقد موقعیتمون شبیه همه.دقیقا بچه خواهر شوهرم یه ماه دیگه به دنیا میاد....منم برا خودم برنامه ریزی کرده بودم.ولی خدا نخاست.خداروشکر تو خود به خود سقط شد نمیدونی من چه عذابی کشیدم با شش قرص زیر زبونی نشد اخرشم کورتاژ😢

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
واای چقد موقعیتمون شبیه همه.دقیقا بچه خواهر شوهرم یه ماه دیگه به دنیا میاد....منم برا خودم برنامه ری ...

عزیزم بمیرم 

2706