2726
عنوان

سحر قریشی و مهدی طارمی

| مشاهده متن کامل بحث + 7196 بازدید | 122 پست
انصافاخوشگله بایه ارایش ساده

زنهای ایرانی تو حساااادت سرآمدن

خیلی خوشگله

ولی چون تو نی نی سایت هر کاربر خودشو زیباترین انسان جهان میدونه

طبعا یه تاپیک بزنن فلانی چقدر خوشگله

همه میگن من ازین خوشگلترم

بااین ارایش معلومه خوشگل میشه 🤔

مورد داشتیم یکی عکس یه بازیگر مرد خارجی گذاشته بود عکس شوهراشونو با ۴۰ کیلو وزن و ابروهای پیوندی گذاشته بودن نوشته بودن عجق من خوجلتره😭

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب هر كس ميفهمه داري تحقير ميكني با مثال زدن افغانيا

الان شما مدافع افغانيا نشین ،واقعا ی چیزایی از افغانيا تو شهر خودمون دیدم ک دیگه واقعا از شنیدن اسمشون حالم بد میشه بعدم هر کی نظر خودشو داره،

2728
خوب مگه بده میگیم شبیه افغانی هاست . خوب افغانیه دیگ. حالا میگفتیم شبیه روسی هاست بد نبود؟ 

نه براي اين كه لفظ افغاني رو واسه تحقير به كار ميبرن كامنتارو كامل بخون... شبيه افغانياس خيليم زشته ...با ماهيتابه كوبيدن تو صورتش انگار افغانيا...نگفتن مثل روسا خوشكله مثلا ...

یه اشنایی دارم باهاشون😆😄

تونه خدا؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
من شخصا نسبت ب افغانیا دید خوبی ندارم حالا ن همشون ولی کلی بخای نگاکنی خیلی جاها حقمون پایمال میشه ب ...

افغانیا نبودن  ایرانیا خیلی کارا نمیکردن یا دستمزدای آنچنانی میخواستن 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

عجیبا غریبا‌..الان به یکی بگی افغانی یه نوع فحشه..‌‌بابا اونا هم هموطنامون بودن ...زشته بنده خدا هستن انقدز تحقیر و نژاد پرستی رو کنار بزارین

تو اگر دغدغه ات مردم شام و یمن است.                      من دلم پیش غریبی ست که نامش وطن است.
چقد حسود داریم ما 🤗 من ازش بدم میاد بازیش صفره ولی قیافش واقعا زیباس خیلی دلم میخواد اینایی که می ...

امضات😭😭😭😭😭😭😭

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

من نميدونم مشكلش كجاست كه با هم باشن؟😐 

الان واقعا مشكل چيه؟ چرا من درك نميكنم😐 

دوتا آدم ميخان با هم باسن😐 حالا چون جفتشون معروفن بايد همه مردم پخش كنن و پشت سرشون چيز بگن؟ 

يه زنه مطلقه با يه پسر كوچك تر از خودش ميخواد ازدواج بكنه. والا اين چيزا تو جامعه ما خيليييي زياده ولي حالا چون معروفن بايد اينقدر اذيت بشن. حتي ما توي محلمون يه زنه كه دوبار طلاق گرفته با دوتا بچه از دوشوهر متفاوت با پسر كوچكتر از خودش ازدواج كرده… 

تور كردن چيه ديگه... دلشون ميخواد با هم باشن. چرا بايد مردم كشورمون اين موضوعات رو پخش كنن و پشت سرشون حرف در بيارن. دوست دارن همديگه رو. به ما چههههههه😐 حالا يا سخر خوشگله يا زشت. يا بزرگتره يا كوچكتر. يا بيوس يا مطلقه يا دختر.. چه فرقي داره به حال ما.😐 ما بريم يه فكري به حال بدبختيا خودمون بكنيم اونا رو هم اذيت نكنيم😑😂

بعضي وقتا مي فهمي هيچ عشقي بهتر از همون عشق خدايي نيست. بقيش همش لاشي بازيه. قربونت برم خداجوني كه هميشه عاشقمي. منم عاشقت ميمونم حتي اگه روي خودت رو از من برگردوني…❤️
الان شما مدافع افغانيا نشین ،واقعا ی چیزایی از افغانيا تو شهر خودمون دیدم ک دیگه واقعا از شنیدن اسمش ...

ایرانیا خیلی افتخارآفرینی کردن تو سرتاسر جهان؟ 

فکر میکنی خیلی آدمای خوبی هستیم؟ همه رو با یه چوب نزن 

تونه خدا؟

آره 😎

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
خیلی خوشگله ولی چون تو نی نی سایت هر کاربر خودشو زیباترین انسان جهان میدونه طبعا یه تاپیک بزنن فلا ...

دقیقا.بنظرمن هرکی میگه سحرقریشی زشته ازروحسادته

تحمل نداره نباشی دلی ک توتنهاخداشی
2706