2733
2734
عنوان

سحر قریشی و مهدی طارمی

| مشاهده متن کامل بحث + 7203 بازدید | 122 پست
از حرف مادرش از كجا خبر داري؟ يه ان حس كردم خواهر طارمي باشي با اين جزييات ...قوه ي تخيلت چه بالاس

😆تخیل نیس واقعیته 

تو فک کن یه  اشنایی دوری باهاش دارم😎

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افغانیا یه نژاداییشون خیلی خوشگله حسودی هم کار بدیه

اره یه خانم افغان میمومد باشگاه پدرو مادرش مرده بودن تو افغانستان اسم یه شهرم برد گفت دختراش خیلی خوشکل بودن آمریکایی ها هم دختراشو بردن

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2728
آخه من مورد داشتم با همین اختلاف سنی ردش کردم😣

😂😂😂 البته ب نظر منم منطقی نیس

چون مردا ذاتشون بچست، یک کم هم ک از طرف کوچکتر باشن ک دیگ وا وی لا

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
آخه من مورد داشتم با همین اختلاف سنی ردش کردم😣

اختلاف سنی مهم نیس ولی سحر دیگه شورشو دراورده

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738

گیر ب سنشون نده ک شکیرا ده سال از پیکه لایی خور بزرگتره😁😁😁

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

پس بگو شیطون انقد خوب دفاع میکرد نگو سحر خوشگله داشته نگاش میکرده

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
[QUOTE=62460093]افغانیا یه نژاداییشون خیلی خوشگله حسودی هم کار بدیه[/QUOTمن نظرمو گفتم عزیزم برا چی ...

برای اینکه خیلی زیباست

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706