2726
مثلا فک کردی اونایی با عشققق ازدواج میکنن چجوری ان؟؟؟؟ فوقش تب شون 6 ماهه بعد مث بقیه زوجا میرینن ...

چرا 

محل آرامش بخش                                                                  نه یه کلبه وسط جنگله                                                             نه دریا و نه دل صحرا                                                                محل آرامش بخش                                                                 فقط بغل یار!❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه ازمایش خون الکی گرفتن

عزیزم منم شرایط تورو داشتم تو سن 14 سالگی با اصرار با پسر عمم ازدواج  کردم ....تنها پسری که از تو فامیل ازش بدم میومد اصلا نمیتونستم کنار بیام

خدایا چاره ای کن تورا کم داشتن سخت است
ازمایش نگرفتن دکتر کن قبل حاملگی بگیر ولی مشکل داره گفتن اگه ۱۰ تا بچه معلول بیاری بازم باید ازدواج ...

اگه مشکلت بچه هست بشین با خود پسر صحبت کن که جفتتون به خونواده بگین نه،بگو من حتما بچه میخوام ،،،،، ولی اگه نه ازدواج عاقلانه بهتر از عاشقانه است البته اوایل یکم سخته

2728

دختر عمه وپسر عمه من هم با هم ازدواج کردن 

ولی گفتن همو میخوایم بچه دار نمیشیم نهایتا

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

زندگی رو از خودت نگیر که یه عده دیگه راحت زندگی کنن . به خود پسره بگو نمیخایش و تمام. اگه الان. از روی اجبار تن به این کار بدی بعد ها هزاران بار به خودت لعنت میفرستی که چرا همون روزای اول تمومش نکردم

2706