2733
2734
عنوان

لک و بارداری لطفا کمک کنین

123 بازدید | 12 پست

سلام خانما من امروز 13 هفته میشم

من پریشب لکه بینی داشتم به رنگ قرمز خیلی ترسیدم رفتم دکتر شیاف پرژسترون بهم داد از دیروز صبح دیگه لک قرمز نداشتم ولی بعضی وقتا که میرم دستشوئی بعد از تمام شدن یکم ترشح قهوهای تیره ازم میاد خیلی کم در بقیه مواقع لباس زیرم تمیزه 

خیلی نگرانم میشه اگه در این مورد اطلاعی دارین کمک کنین باید تا 1 هفته شیاف مصرف کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش لکه بینی تو بارداری جدیدا خیلی زیاد شده شیاف سیکلوژست بزار تا کلا قطع بشه

خداروشکر چون ماه اول و دوم و رد کردی دیگه خطر نیست

رحمت داره جا باز میکنه جنینت داره بزرگ میشه واسه اونه نگران نباش

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
2731
نگران نباش لکه بینی تو بارداری جدیدا خیلی زیاد شده شیاف سیکلوژست بزار تا کلا قطع بشه خداروشکر چون م ...

ممنونم انشالا همین طوره 

برا امضات صلوات فرستادم 

2738
منم داشتم بخاطرفعالیت زیاد!دکتربرام شیاف واستراحت مطلق نوشت خوب شدم

استراحت مطلق یعنی حتی کارهای شخصیتونم نباید انجام میدادین مثل حمام رفتن؟ 

تا کی باید استراحت مطلق میبودین؟ 

استراحت مطلق یعنی حتی کارهای شخصیتونم نباید انجام میدادین مثل حمام رفتن؟  تا کی باید استراحت م ...

نه مثلا توخونه زیادتمیزکاری نمیکردم زیادسرپانبودم پیاده روی نمیکردم تااینکه خوب شدم خیلی کم ازجام بلندمیشدم حموم اشکال نداره

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
ببخشید هماتوم شما با چند وقت استراحت رفع شد؟

گلم من تا آخر بارداری دکتر بهم گفت باید احتیاط کنم ولی فقط تا یه هفته ترشحات داشتم 

البته من به حرف دکتر گوش ندادم چون نمیتونستم و شرایطش رو نداشتم