2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بعد زایمانم (طبیعی) درد دنبالچه رو داشتم تا یه یک ماهی رو تیوب مینشستم ولی سه ماهگی دخترم خوب شد
دکترم میگفت سر بچه موقع بیرون اومدن فشار میاره دنبالچه رو میده عقب ولی به مرور زمان بر میگرده سر جاش
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست
ممنوم اما من مشکلی ندارم توی پستایی هم که دوستان گذاشتن این مورد ندیدم که اشاره شده باشه دقیق و واضح بهمین دلیلم برام سوال شد.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2720
مرسی همیشه بهار جونم آره بخاطر زایمانم پیش میاد من متاسفانه ناراحت همینم که الان که این اتفاق افتاده برام حالا برای زایمان میتونم طبیعی زایمان کنم یا سزارینم
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
2714
منم سه سال پیش از پله ها خوردم زمین.همون موقع نرفتم واسه درمانش.توی حاملگی زجر کشیدم راه حلش نشستن ر ...

عزیزم میشه منو راهنمایی کنی؟ شما احسای میکردی یه چیزی پشتت فرو میره؟ چکار کردی خوب شد چقدر طول کشید

اوه نمیدونستم مشکل شما از زایمان نیست فقط تجربه ام رو گفتم

سلام من هم بعد از زایمان دچار درد دنبالچه شدم الان یک ماهه هنوز خوب نشدم ولی خیلی بهترم . یعنی مال من هم خوب میشه ؟ افسردگی گرفتم 😔

2706